2016-02-21 17:26 Lilianna Szymczak / fot. Przemysław Szyszka

Popołudnie pełne wrażeń na Ligawie

W niedzielę odbyła się zimowa odsłona akcji, w której Lech zachęca dzieci do aktywności fizycznej. Na Ligawie przy Bułgarskiej zameldowali się najmłodsi sympatycy Kolejorza, którzy...

W niedzielę 21 lutego odbyła się zimowa odsłona akcji, w której Lech zachęca dzieci do aktywności fizycznej. Na Ligawie przy Bułgarskiej zameldowali się najmłodsi sympatycy Kolejorza, którzy tradycyjnie już mogli wysłuchać porad ekspertów, a także nauczyć się jazdy na łyżwach i przybić piątkę z piłkarzami Lecha Poznań.

Latem Kolejorz podjął walkę z otyłością i niezdrowym trybem życia u dzieci i młodzieży. W ramach akcji Lech na Landach piłkarze mistrza Polski oraz eksperci współpracujący z klubem, namawiali do aktywności fizycznej i odpowiedniego odżywania się. Tym razem nadszedł czas na zimową odsłonę projektu.

W niedzielne popołudnie najmłodsi sympatycy Kolejorza uczyli się jazdy na łyżwach pod okiem wykwalifikowanej kadry oraz wzięli udział w wielu zabawach i konkursach z nagrodami. Na Ligawie pojawili się również piłkarze pierwszej drużyny Lecha, z którymi kibice mogli pograć „Memory”, a na lodowej tafli Gzub i Ejber rozdawali drobne upominki i zachęcali do malowania gigantycznej kolorowanki.

Oprócz możliwości ligania się uczestnicy akcji Lech na Zimę porozmawiali z ekspertami, którzy opowiedzieli o prawidłowym żywieniu w czasie najchłodniejszej pory roku, pokazali proste sposoby na skuteczną rozgrzewkę mięśni, a także doradzali co zrobić, żeby oderwać dzieci od komputera/telewizora i zachęcić do aktywności fizycznej.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij