2018-10-03 09:18 Lilianna Szymczak

Ponad 13 tysięcy uczestników "Kibicuj z Klasą"

20 846 kibiców oglądało spotkanie Lecha Poznań z Miedzią Legnica z trybun poznańskiego stadionu. To najlepsza frekwencja 10. kolejki Lotto Ekstraklasy. Co ważne, przy Bułgarskiej pojawiło się ponad 13 tysięcy uczniów w ramach akcji "Kibicuj z Klasą". Cieszymy się, że byliście razem z nami. Dziękujemy za Wasz doping i wsparcie do ostatnich minut! #MocniRAZEM

Kibice Kolejorza na czele

W sumie na trybunach Stadionu Poznań zasiadło 20 846 kibiców. Jest to najlepsza frekwencja 10. kolejki Lotto Ekstraklasy. Osoby obecne przy Bułgarskiej były świadkami piątego zwycięstwa Kolejorza w obecnym sezonie ligowym.

Siłę "dwunastego zawodnika" docenili przede wszystkim piłkarze oraz sztab szkoleniowy Lecha. - Większa liczba kibiców zawsze motywuje nas do lepszej gry. Mam nadzieję, że takie akcje przekonają młodych kibiców do częstszego przychodzenia na stadion. Nie tylko przy okazji "Kibicuj z Klasą", ale również za każdym razem kiedy gramy w Poznaniu - twierdzi pomocnik Lecha, Kamil Jóźwiak.

13 547 uczestników, 278 grup

Podczas meczu 10. kolejki, w którym Lech Poznań podejmował Miedź Legnica, przy Bułgarskiej zjawiło się 13 547 uczniów razem ze swoimi opiekunami. Aby obejrzeć to spotkanie przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także podopieczni z innych placówek wychowawczo-oświatowych, klubów i szkółek piłkarskich czy organizacji kościelnych przyjechali z całej Wielkopolski oraz wielu ościennych miejscowości z województw lubuskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Spośród 278 grup, które pojawiły się na Stadionie Poznań, najwięcej młodych kibiców zgromadziła SP nr 1 z Wolsztyna. Wyróżnić chcemy również inne aktywne jednostki. Ogromne zaangażowanie w naszą akcję wykazały: Football Academy (20 grup, 851 uczestników), Lech Poznań Football Academy (5 grup, 395 uczestników), SP nr 4 ze Śremu (212 uczestników), Akademia Lecha Poznań (2 grupy, 115 uczestników) oraz UKS Talent Poznań (96 uczestników). Ponadto przy Bułgarskiej pojawiły się także kluby trenujące dzieci z innych sportów m.in. Karate Shodan Września czy Akademia judo Poznań.

- 12. edycja była trzecią najlepszą pod względem liczby uczestników. Dziękujemy wszystkim młodym kibicom przybycie na nasz stadion i dopingowanie lechitów w walce o odniesienie zwycięstwa - mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. - Poza wyróżnionymi jednostkami, które co akcję licznie zjawiają się przy Bułgarskiej, chciałbym zauważyć, że aż 8 264 uczestników "Kibicuj z Klasą" nie było na meczu od co najmniej od 2 lat, a duża część z nich prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu. Mamy nadzieję, że teraz częściej będą się pojawiać na Stadionie Poznań - dodaje.

Kibicuj z klasą i ze swoją wiarą co mecz

Brałeś udział w akcji "Kibicuj z Klasą" i chciałbyś częściej powtarzać wspólne wyjścia ze szkołą? A może jesteś już uczniem szkoły ponadgimnazjalnej i chcesz dopingować Kolejorza z grupą swoich znajomych z klasy? Wystarczy, że zbierzesz co najmniej 10 osób oraz opiekuna, podeślesz listę uczestników na adres grupy@lechpoznan.pl, a każdy z Was bilet na mecz Lecha kupi o połowę taniej!

Ważne! Na podstawie zgłoszenia udostępniony zostanie link z rezerwacją miejsc w systemie biletowym, poprzez który opiekunowie grup samodzielnie zrealizują transakcję dla wszystkich uczestników, a następnie klub na podstawie transakcji przygotuje wejściówki, które będą do odbioru w dniu meczu w specjalnie przygotowanym punkcie. Prosimy o nieprzesyłanie na adres e-mail zbiorczych list danych osobowych uczestników.

Jeśli macie od 13. do 18. lat, wtedy za bilety zapłacicie -50% ceny wejściówki w kategorii normalnej. Na 10 uczniów przypadać powinien 1 opiekun, który zapłaci tyle ile Wy! Natomiast jeśli na mecz zabierasz młodszą grupę dzieci, od 5. do 13. roku życia, wtedy bilety dla uczniów będą kosztować 10 złotych! Opiekun 10 osób zapłaci połowę ceny wejściówki w kategorii normalnej.

Nasza oferta obowiązuje na każdym spotkaniu Kolejorza w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy. Wyjątkiem są hitowe mecze przy Bułgarskiej, na których organizator ze względów logistycznych zastrzega sobie limit biletów dla grup zorganizowanych (wtedy obowiązuje kolejność zgłoszeń).

Następne mecze

Piątek 22.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock
Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij