2013-11-29 00:00 Justyna Gdowska

Poczytaj mi lechito w kolejnych przedszkolach

Listopadowo-grudniowe akcje Lecha Poznań stoją pod znakiem czytania dzieciom książek. W piątek piłkarze odwiedzili dwa przedszkola, "Wesoły Domek" na osiedlu Pod Lipami i "Wesołą Krainę" w Gortatowie.

Bartosz Ślusarki i Dimitrije Injac oraz Łukasz Teodorczyk i Szymon Drewniak czytali dzieciom o przygodach Alberta Albertsona, małego chłopca, z którym przedszkolaki chętnie się zaprzyjaźniły. - Zauważyliśmy, że dzieciaki szybko zaczęły utożsamiać się z głównym bohaterem. To dobrze, że trafiamy do nich z książkami, które potrafią je zainteresować - mówi Szymon Drewniak.

Wspólna lektura była świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i piłkarzy. Dobrym humorem tryskali zwłaszcza napastnicy, którzy co chwilę prowokowali swoich słuchaczy do interakcji. Przedszkolaki dostały od zawodników fankarty z autografami oraz bloki rysunkowe z wizerunkiem Alberta przygotowane przez poznańskie wydawnictwo Zakamarki. Niespodzianki czekały również na lechitów. W przedszkolu "Wesoły Domek" piłkarze otrzymali plakat z odbitymi rękoma dzieci, a w "Wesołej Krainie" album z pracami przedszkolaków.


















Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij