2019-02-04 18:00 Jakub Ptak

Pierwszy gwizdek wybrzmiał na Stadionie Poznań

Zawodnicy i sztab szkoleniowy Lecha Poznań rozpoczęli wraz z kibicami piłkarską wiosnę! Na Stadionie Poznań po raz trzeci odbyło się wydarzenie "Pierwszy Gwizdek". To symboliczny start tegorocznych potyczek Kolejorza w Lotto Ekstraklasie.

Wśród przybyłych na stadion pojawiło się wielu młodych kibiców, czekających na spotkanie ze swoimi ulubieńcami. Pomimo zimowej aury zgotowali piłkarzom gorące powitanie, kiedy pojawili się oni na boisku. Głośne okrzyki "Kolejorz!" to przedsmak atmosfery, która będzie nas czekać tej wiosny przy Bułgarskiej. Piłkarze w nagrodę posłali w trybuny piłki z autografami. Szczęśliwcy wrócili zatem do domu z wyjątkowym gadżetem.

Głównym momentem wydarzenia było wspólne zdjęcie zawodników z kibicami. Każdy z uczestników otrzymał "kupon na plakat". Po okazaniu go na godzinę przed piątkowym meczem z Zagłębiem Lubin przy namiocie przed sklepem Stacja Kolejorz otrzyma plakat, na którym będzie mógł odnaleźć siebie. Oprócz kuponu kibice otrzymali także pamiątkowy gwizdek. Wraz z piłkarzami symbolicznie odgwizdali początek piłkarskiej wiosny. Po zdjęciu przyszedł czas na wspólne zdjęcia i autografy. Wyjątkową atrakcją tegorocznego "Pierwszego Gwizdka" była możliwość obejrzenia treningu pierwszej drużyny. Pomimo mrozu wielu kibiców skorzystało z okazji obejrzenia zajęć, prowadzonych przez trenera Adama Nawałkę.

Po symbolicznym rozpoczęciu wiosny na Stadionie Poznań pora na początek rundy wiosennej w Ekstraklasie. Pierwszy ligowy mecz Kolejorza w 2019 roku odbędzie się już w piątek 8 lutego o godzinie 20:30. Przeciwnikiem Lecha przy Bułgarskiej będzie Zagłębie Lubin.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij