2017-12-05 15:01 Lilianna Szymczak , fot. Marcin Rajczak

O pracy rzecznika ze studentami AWF

Wielokrotnie piłkarze Lecha Poznań pojawiali się w uczelnianych murach, by porozmawiać o krajach, z których pochodzą czy o grze w niebiesko-białych barwach. Teraz coraz częściej to jednak klub zaprasza w swoje progi. Tym razem na spotkanie z rzecznikiem prasowym Kolejorza, Łukaszem Borowiczem przyszli studenci poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, którzy na co dzień studiują organizację i zarządzanie sportem.

Studenci Akademii Wychowania Fizycznego przyszli na stadion przy ulicy Bułgarskiej w ramach zajęć. Podczas wtorkowego spotkania z rzecznikiem prasowym Kolejorza mogli usłyszeć jak wygląda praca mediów na INEA Stadionie, a także organizacja biura prasowego. Studenci mieli wiele pytań dotyczących przygotowania dnia meczowego, konferencji prasowych czy przeprowadzania wywiadów z zawodnikami Lecha.

Studenci organizacji i zarządzania sportem pojawią się także na meczu Lecha Poznań z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Podczas piłkarskiego spotkania będą mogli w praktyce przyjrzeć się pracy mediów na obiekcie przy ulicy Bułgarskiej.

Następne mecze

Piątek 23.04 godz.20:30
Podbeskidzie Bielsko - Biała
vs |
Lech Poznań
Sobota 01.05 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Stal Mielec

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij