2017-07-08 20:00 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Niedzielna prezentacja drużyny w Posnanii

Inauguracja ligowych rozgrywek już za pasem. Z tej okazji w niedzielę, 9 lipca w Posnanii odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny. Dla kibiców Kolejorza przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji. Zapraszamy!

W niedzielne popołudnie, tydzień przez rozpoczęciem ligowych zmagań, kibice Kolejorza wspólnie z pierwszą drużyną Lecha zainaugurują rundę jesienną. Prezentacja drużyny będzie przede wszystkim idealną okazją do spotkania się i rozmowy z zawodnikami, którzy latem dołączyli do pierwszego zespołu. Na wszystkich fanów poznańskiej Lokomotywy będzie czekać jednak wiele dodatkowych atrakcji.

- Wprawdzie za Lechem już pierwszy mecz w europejskich pucharach, to chcemy, aby każdy kibic Kolejorza mógł symbolicznie - podobnie jak w zeszłym roku - razem z drużyną zainaugurować ligowy sezon 2017/18. Kadra przed startem ligowych rozgrywek uległa zmianom, dlatego będzie to szansa na rozmowę z nowymi piłkarzami, a także okazja do zebrania wielu autografów - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Na scenie pojawią się dziewczyny z Kolejorz Girls, które zaprezentują swój układ taneczny, a także freestylowcy, którzy pokażą ciekawe triki piłkarskie. Głównym punktem będzie oczywiście prezentacja zawodników oraz trenerów, którzy reprezentować będą niebiesko-białe barwy w rundzie jesiennej. Pokazana zostanie także koszulka meczowa na sezon 2017/18. Po części oficjalnej fani Lecha będą mogli porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie z lechitami.

- Na scenie wręczona zostanie także nagroda dla zwycięskiej szkoły w akcji "Kolejorz Gra z Klasą". Poza tym wszyscy obecni na miejscu kibice będą mogli wziąć udział w quizie wiedzy o Lechu Poznań, a na koniec zawodnicy oraz sztab będą podpisywać autografy - dodaje Terpiłowski.

Wspólne, symboliczne rozpoczęcie nowego sezonu odbędzie się w niedzielę, 9 lipca o godzinie 15:00 w Posnanii. Imprezę poprowadzi Jaro Sobierajewicz, dziennikarz Radia Eska Rock i kibic Kolejorza. Serdecznie zapraszamy!

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij