2021-10-12 10:56 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Niebiesko-białe wsparcie na trasie półmaratonu

Lech Poznań od wielu lat jest obecny podczas najważniejszych imprez biegowych odbywających się w stolicy Wielkopolski. Nie inaczej będzie tym razem! Na siódmym kilometrze trasy 13. PKO Poznań Półmaratonu każdy kibic mógł wesprzeć biegaczy w specjalnie przygotowanej niebiesko-białej Strefie Kibica.

Około 5 500 półmaratończyków w najbliższą niedzielę, 17 października zmierzy się z dystansem 21,0975 kilometra. Jak co roku na trasie biegu wspierać ich będzie wielu mieszkańców Poznania. I tak, jak w poprzednich latach, jednym z głównych miejsc, z którego będzie można dodać biegaczom energii jest niebiesko-biała Strefa Kibica. Ta zostanie ustawiona w niedalekiej odległości od Stadionu Poznań (przy przystanku autobusowym na ulicy Jugosłowiańskiej, tuż za krzyżówką z ulicą Grunwaldzką).

- Zresztą będzie nas można zobaczyć z daleka, bo po raz kolejny przygotujemy dla biegaczy bramę z kolejowym herbem - wyjaśnia Szymon Goc z działu marketingu wizerunkowego Lecha Poznań.

Wsparcie kibiców będzie bardzo ważne i bez wątpienia doda biegaczom jeszcze więcej sił na kolejne kilometry dystansu. Nasza strefa będzie działać od godziny 10:00, a wszystkich tam obecnych do dopingu zachęcać będą dziewczyny z Kolejorz Girls oraz koziołki Gzub i Ejber. - Ponadto, każdy kibic otrzyma od nas akcesoria do kibicowania, m.in. niebiesko-białe tuby, gwizdki czy karty, na których będzie mógł wpisać, kogo wspiera podczas półmaratonu - dodaje Szymon Goc.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij