2020-08-08 15:09 Maciej Sypuła , fot. Przemek Szyszka

Mali kibice spotkali się z piłkarzami

Ten dzień najmłodsi fani Lecha Poznań na pewno zapamiętają na długo. W ramach finału akcji "Wierny Kibic Kolejorza" mali lechici mieli okazję spotkać się i porozmawiać z piłkarzami pierwszego zespołu niebiesko-białych - Jakubem Kamińskim oraz Filipem Marchwińskim, ale nie tylko, bo czekało na nich także kilka innych atrakcji.

- W finale akcji wzięły udział dzieci do 13. roku życia, które najczęściej pojawiały się na domowych meczach Lecha i zebrały co najmniej dziesięć pieczątek za obecność na trybunach podczas spotkań Kolejorza - wyjaśnia koordynator akcji Szymon Goc. Dla tych najwierniejszych młodych kibiców przygotowany został szereg ciekawych zajęć. Pełen wrażeń dzień rozpoczął się od zwiedzania najciekawszych zakamarków stadionu przy Bułgarskiej. Fani Kolejorza mieli między innymi okazję z bliska przyjrzeć się murawie, po której na co dzień biegają ich ulubieni piłkarze, a także sprawdzić warunki, w jakich podczas meczów pracują dziennikarze na trybunie prasowej.

Później przyszedł czas na trening piłkarski, który poprowadzili szkoleniowcy z Lech Poznań Football Academy. Porządna rozgrzewka i kilka ciekawych ćwiczeń z piłkami rozbudziły apetyty młodych fanów, a na deser czekało na nich jeszcze wspólne oglądanie zajęć pierwszego zespołu Kolejorza oraz możliwość spotkania z Jakubem Kamińskim oraz Filipem Marchwińskim. Młodzi kibice mieli do swoich kilka lat starszych kolegów wiele pytań, na przykład o ich boiskowych idoli czy ulubioną formę spędzania wolnego czasu. - Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w takim wydarzeniu i spotkać się z dzieciakami oraz ich rodzicami. Młodzi kibice mieli do nas naprawdę wiele mądrych i ciekawych pytań. Mam nadzieję, że razem z Filipem naszymi odpowiedziami udało się zaspokoić ich ciekawość - uśmiechał się po spotkaniu Kuba Kamiński.

Najwierniejsi fani niebiesko-białych stanęli również z piłkarzami do wspólnej fotografii, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad dotyczących dystansu społecznego, a na koniec otrzymali też torbę pełną klubowych upominków, w tym podpisane przez Filipa Marchwińskiego i Kubę Kamińskiego fankarty. - Mamy nadzieję, że także w przyszłym sezonie młodzi fani będą równie chętnie chodzić na mecze przy Bułgarskiej, bo nasza akcja "Wierny Kibic Kolejorza" oczywiście będzie kontynuowana - podkreśla Szymon Goc.

Następne mecze

Piątek 24.09 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 28.09 godz.16:00
Lech Poznań
vs |
Skra Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij