2016-11-22 15:35 Lilianna Szymczak

Lechici czytali przedszkolakom

Czytanie bajek i dociekliwe pytania - tak wyglądał wtorkowy poranek dla Łukasza Trałki i Szymona Pawłowskiego. Lechici odwiedzili poznańskie przedszkola "Król Elfów", a także "Bajkonutki", gdzie spotkali się z najmłodszymi kibicami Kolejorza.

Wspólne czytanie bajek odbyło się ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", która już od wielu lat prowadzona jest na terenie całego kraju. We wtorkowy poranek do dwóch poznańskich przedszkoli udali się zawodnicy Kolejorza. Lektura była świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i piłkarzy. Dobrym humorem tryskali zwłaszcza lechici, którzy co chwilę zachęcali swoich słuchaczy do interakcji.

Zawodnicy po wspólnym czytaniu znaleźli się w ogniu pytań dociekliwych przedszkolaków. Najmłodsi kibice Kolejorza chcieli wiedzieć m.in. jak często piłkarze są faulowani podczas meczów, jak porozumiewają się na boisku, a także jaki jest ich dorobek strzelecki.

Na zakończenie przedszkolaki dostały od zawodników fankarty z autografami, a także zrobili sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie. Niespodzianki czekały również na lechitów. Piłkarze otrzymali specjalne dyplomy, a także rysunki przedstawiające zawodników poznańskiej Lokomotywy.

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij