2017-10-31 11:12 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Lech na Landach - Rogoźno

Ostatni w tym roku kalendarzowym "Lech na Landach"! Na najmłodszych mieszkańców Rogoźna czekać będzie jak zwykle wiele atrakcji. Trening z zawodnikami Lecha, zajęcia taneczne z Kolejorz Girls, a także mnóstwo pyszności od Cafe Sorrir - to i wiele więcej niespodzianek promujących zdrowy tryb życia przygotowanych zostało już na 10 listopada.

Wydarzenia w ramach akcji "Lech na Landach" cieszą się dużym zainteresowaniem w miastach na terenie całej Wielkopolski. Zawodnicy Kolejorza, trenerzy LPFA i inni sportowcy w każdej rundzie promują wśród najmłodszych sport oraz zdrowy tryb życia. Nie inaczej będzie i tym razem - na boisku w Rogoźnie przy ulicy Seminarialnej 16 przygotowanych zostało przez klub morze sportowych atrakcji.

- Wszyscy z klubie zdajemy sobie sprawę z tego, że to w zdrowym ciele kryje się zdrowy duch, dlatego już u najmłodszych chcemy zaszczepić nawyki, które mają zachować dobre zdrowie i formę fizyczną na bardzo długie lata - mówi Wiktor Bednarek z działu promocji i reklamy Lecha Poznań. - Szczególnie, że sport i aktywność ruchowa to mnóstwo dobrej zabawy. Właśnie do tej radości płynącej z ćwiczeń będziemy chcieli przekonać mieszkańców Rogoźna. Zapraszamy dzieci i dorosłych, ponieważ gwarantujemy dużo dobrego humoru na te jesienne i coraz chłodniejsze dni - dodaje.

Tradycyjnie dzieci będą mogły spotkać czterech piłkarzy pierwszego zespołu, którzy wraz z nimi wezmą udział w treningach prowadzonych przez szkoleniowców Lech Poznań Football Academy. Ponadto dla najmłodszych zorganizowane zostaną taneczne zajęcia pod okiem instruktorek Kolejorz Girls. To jednak nie jedyne sportowe atrakcje, które czekają na uczestników "Lecha na Landach".

- Oprócz spotkania z piłkarzami oraz warsztatów z Kolejorz Girls będzie można zobaczyć występy artystyczne zespołów tanecznych działających przy Rogozińskim Centrum Kultury, które trenują pod okiem pani Małgorzaty Lange. Grupa Pa-Mar-Sze Młodsze zatańczy z pałeczką mażoretkową, z kolei starsza, Pa-Mar-Sze z pomponami - wylicza Bednarek.

Podczas naszego wydarzenia będzie można poddać się badaniu poziomu cukru we krwi. Pomiaru dokonają przedstawiciele Stowarzyszenia dla Badań i Terapii Cukrzycy u Dzieci. O poczęstunek natomiast tradycyjnie zadba Cafe Sorrir. Pierwsza w Polsce kawiarnia z żywnością z grupy superfood w swojej ofercie ma zdrowe słodkości, które powstają z najlepszych produktów nie zawierających konserwantów, produktów pochodzenia zwierzęcego, glutenu oraz cukru.

Sportowy piknik Kolejorza w Rogoźnie odbędzie się w piątek, 10 listopada na boisku przy ulicy Seminarialnej 16. Startujemy już o godzinie 16:00. To już siedemnasta edycja naszej akcji i ostatnia w tym roku kalendarzowym. Z kolejnymi odsłonami powrócimy wiosną! Do zobaczenia!

Następne mecze

Wtorek 24.09 godz.17:30
Chrobry Głogów
vs |
Lech Poznań
Sobota 28.09 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij