2015-08-26 00:00 Lilianna Szymczak / fot. Przemysław Szyszka

Lech na Landach - czas na Szamotuły

Już w środę, 9 września piłkarze Kolejorza odwiedzą kolejną wielkopolską miejscowość w ramach akcji „Lech na Landach”. Tym razem mistrzowie Polski zawitają do Szamotuł, gdzie wspólnie z najmłodszymi wezmą udział w sportowym pikniku.

Już w środę, 9 września piłkarze Kolejorza odwiedzą kolejną wielkopolską miejscowość w ramach akcji „Lech na Landach”. Tym razem mistrzowie Polski zawitają do Szamotuł, gdzie wspólnie z najmłodszymi wezmą udział w sportowym pikniku.

Nowa formuła na nowy rok szkolny

Na fundamentach akcji „Lech na Landach”, której celem było umożliwienie kibicom z wielkopolskich miejscowości interakcji z piłkarzami pierwszego zespołu, zbudowano nowy projekt, skupiający się wokół aktywizacji sportowej kibiców, z wyraźnym naciskiem na czynną edukację fizyczną dzieci.

KKS Lech Poznań wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Lecha Poznań oraz Centrum Sportu Szamotuły zaprasza wszystkich mieszkańców Szamotuł na piknik sportowy, którzy rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Sportowej 6. W trakcie przerwy na mecze reprezentacyjne kilku podopiecznych Macieja Skorży będzie miało okazję spotkać się z najmłodszymi kibicami, z którymi wspólnie odbędą zajęcia i udzielą wielu cennych piłkarskich wskazówek.

Trenuj z Mistrzem

Trenerzy z Lech Poznań Football Academy poprowadzą trening z udziałem najmłodszych kibiców oraz piłkarzy mistrza Polski. Ale piknik w ramach akcji „Lech na Landach” to nie tylko piłka nożna! Tancerki z Kolejorz Girls wezmą pod opiekę dziewczynki, z którymi przeprowadzą zajęcia taneczne. Ponadto każdy kibic – młodszyy czy starszy - będzie miał możliwość konsultacji z dietetyczką oraz zważenia masy ciała i zbadania jego składu. Poza aktywnościami sportowymi na najmłodszych czeka także wiele dodatkowych atrakcji m.in. autografy piłkarzy, zdjęcia z Gzubem i Ejbrem oraz konkursy, w których do wygrania są nagrody rzeczowe.

Przyjdź ze swoim dzieckiem i zapewnij mu popołudnie pełne wrażeń! Do zobaczenia 9 września o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Sportowej 6!

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij