2015-06-25 00:00 Mateusz Nowak

Lech bez barier - zasady obowiązujące w sezonie 2015/2016

Pragniemy poinformować, że na spotkania sezonu 2015/2016, przygotowaliśmy kilkadziesiąt darmowych biletów dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. Wejściówki będą udostępniane w systemie biletowym (http://kartakibica.lechpoznan.pl), na około tydzień przed każdym spotkaniem rozgrywanym na INEA Stadionie (dotyczy również spotkań w ramach rozgrywek Pucharu Polski i europejskich pucharów).

Pragniemy poinformować, że na spotkania sezonu 2015/2016, przygotowaliśmy kilkadziesiąt darmowych biletów dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. Wejściówki będą udostępniane w systemie biletowym (kartakibica.lechpoznan.pl), na około tydzień przed każdym spotkaniem rozgrywanym na INEA Stadionie (dotyczy również spotkań w ramach rozgrywek Pucharu Polski i europejskich pucharów).


Aby móc skorzystać z prawa do bezpłatnego zakupu biletu dla osoby niepełnosprawnej i opiekuna należy w pierwszej kolejności przesłać na adres e-mail: mateusz.nowak@lechpoznan.pl, następujące dokumenty:

Orzeczenie o niepełnosprawności wydane przez orzecznika ZUS bądź Miejski lub Wojewódzki Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Podanie, które zawierać będzie następujące informacje: imię i nazwisko oraz numer PESEL osoby niepełnosprawnej informację czy osoba niepełnosprawna porusza się na wózku nr karty kibica (ACN) osoby niepełnosprawnej + opiekuna numer telefonu adres e-mail

Po zaakceptowaniu podania przez administratora systemu biletowego, otrzymają Państwo unikatowy login i hasło dzięki któremu możliwe będzie otrzymanie bezpłatnego zaproszenia dla osoby niepełnosprawnej i opiekuna.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie programem, Zarząd Klubu podjął decyzję, że z darmowych biletów będą mogły skorzystać wyłącznie osoby z I grupą inwalidzką (znacznym stopniem niepełnosprawności) oraz posiadające kartę kibica (wymogi konieczne).
Prosimy nie wysyłać kopii Legitymacji Osoby Niepełnosprawnej czy Legitymacji Emeryta-Rencisty. Jedynym dokumentem upoważniającym do wzięcia udziału w programie "Lech bez barier" jest Orzeczenie o niepełnosprawności wydane przez orzecznika ZUS bądź Miejski lub Wojewódzki Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

Osoby, które korzystały z naszego programu w poprzednim sezonie, proszone są o ponowne przesłanie orzeczenia o niepełnosprawności + numeru PESEL osoby niepełnosprawnej. Podanie nie jest już konieczne.

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij