2017-03-13 15:01 Lt.

Koniec zapisów do Kibicuj z Klasą. Komplet zgłoszeń

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do niedzielnej akcji Kibicuj z Klasą. W poniedziałek liczba uczestników osiągnęła poziom kilkunastu tysięcy i nie będzie powiększana. Wszystkie kolejne grupy będą trafiały na listę rezerwową.

Najwyższe piętra trybun INEA Stadionu, sektory buforowe i te, które w przeważającej części nie były jeszcze wykupione zostały szczelnie wypełnione młodymi mieszkańcami Poznania i Wielkopolski. Uczestnicy akcji Kibicuj z Klasą obejrzą mecz rocznicowy Lech - Górnik prawdopodobnie w towarzystwie pełnego obiektu przy Bułgarskiej.

- Otrzymaliśmy zgłoszenia od kilkuset grup, które ulokowaliśmy w pustych sektorach znajdujących się na koronie INEA Stadionu, a także w sektorach, na których nie wykupiono znaczącej liczby biletów i karnetów. Praktycznie wszystkim opiekunom zawsze bardzo zależy na tym, by nie rozbijać grup ich podopiecznych na mniejsze, bo utrudnia lub wręcz uniemożliwia sprawowanie nad nimi opieki - mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów Lecha Poznań.

Ogromne zainteresowanie wejściówkami na niedzielny mecz (początek o 15:30) spowodowało, że liczba uprawnionych przekroczyła już 28 tysięcy kibiców i w sektorach znajdujących się poniżej korony stadionu niemożliwe jest przyjęcie kolejnych grup zainteresowanych uczestnictwem w akcji Kibicuj z Klasą. Wszystkie zgłoszenia, które od poniedziałkowego popołudnia wysyłane są do klubu trafiają na listę rezerwową i będą przyjmowane zgodnie z zasadą pierwszeństwa tylko wtedy, gdy możliwe będzie przyjęcie młodych ludzi w jednej grupie i na jednym sektorze.

- Zależy nam na sprawnej organizacji i bezpieczeństwie wszystkich osób, które przyjdą na Bułgarską na mecz Lech - Górnik. Dlatego apelujemy również o to, by opiekunowie nie dopuszczali do rozdzielania się ich grup i by każda z nich była zwarta, dzięki czemu zminimalizuje się ryzyko mieszania z innymi. Życzymy wszystkim wspaniałych i niezapomnianych przeżyć, które możemy zapewnić przede wszystkim wtedy, gdy wszyscy będziemy świetnie zorganizowani - kończy Daniel Zieliński.

Następne mecze

Środa 08.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij