2017-04-26 13:15 Filip Budziński , fot. Marcin Rajczak

Koniec akcji Wierny Kibic Kolejorza

W minioną sobotę, wraz z zakończeniem rundy zasadniczej Lotto Ekstraklasy, dobiegła końca akcja "Wierny Kibic Kolejorza". Nagrody za największą liczbę pieczątek zebranych podczas meczów Lecha Poznań na INEA Stadionie można odbierać przez dwa pierwsze tygodnie maja w Stacji Kolejorz.

Akcja trwała przez całą rundę zasadniczą, tj. od 24 lipca 2016 do 22 kwietnia 2017, a udział w niej mogły wziąć wszystkie osoby do 18. roku życia włącznie. Uczestnicy zabawy w Sektorze Rodzinnym Dąbex lub oficjalnym sklepie przy Bułgarskiej, Stacja Kolejorz zbierali pieczątki z podobizną koziołka, które były możliwe do zdobycia podczas każdego domowego meczu Lecha Poznań. Teraz, w zależności od liczby zebranych pieczątek uczestnicy zabawy mogą otrzymać specjalne nagrody.

- Najmłodsi kibice Lecha Poznań od zawsze z wielką pasją i oddaniem dopingują Kolejorza na INEA Stadionie - mówi Agata Jankowska-Burek z działu promocji i reklamy Lecha Poznań. - To właśnie dla nich na początku sezonu przygotowaliśmy akcję "Wierny Kibic Kolejorza". Teraz wszyscy ci, którzy regularnie pojawiali się przy Bułgarskiej będą mogli wymienić zebrane pieczątki na atrakcyjne nagrody - dodaje.

Najmłodsi kibice, którzy zgromadzili minimum dziesięć pieczątek otrzymają bilet na wybrany domowy mecz Lecha Poznań, a także mogą uczestniczyć w wycieczce po INEA Stadionie wraz z przewodnikiem. Dodatkowo, dla uczestników, którzy byli na wszystkich domowych meczach Niebiesko-białych i uzbierali piętnaście pieczątek przewidziana jest możliwość spotkania z wybranymi piłkarzami Kolejorza.

Swoje nagrody najmłodsi kibice Lecha mogą odbierać w oficjalnym sklepie na INEA Stadionie, czyli Stacji Kolejorz w terminie 1-14 maja po okazaniu karty z pieczątkami. Spotkanie z piłkarzami odbędzie się na początku lipca, przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Następne mecze

Piątek 23.04 godz.20:30
Podbeskidzie Bielsko - Biała
vs |
Lech Poznań
Sobota 01.05 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Stal Mielec

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij