2017-09-07 19:32 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Kolejorz odwiedził Owińska

Sporty i gry zespołowe, taniec, sztuki walki. Do tego promocja zdrowego trybu życia poza aktywnością fizyczną, czyli konsultacje dotyczące mądrej i zbilansowanej diety, badanie składu masy ciała i wiele innych. To atrakcje, które czekały na mieszkańców Owińsk podczas czwartkowej wizyty Lecha Poznań.

- Nowy rok rozpoczął się już kilka dni temu, dlatego ponownie ruszamy z akcją "Lech na Landach" - mówi Wiktor Bednarek z działu promocji i reklamy Lecha Poznań. - Chcemy, aby dzieci z całej Wielkopolski uświadomiły sobie, że wyjście na podwórko czy szkolne boisko i pogranie w piłkę w jakiejkolwiek odmianie to dla nich najlepsza forma spędzania wolnego czasu. Wspólnie walczymy o to, by najmłodsi zamienili telewizję, konsolę czy Internet na ruch na świeżym powietrzu - dodaje.

Kolejorz od ponad dwóch lat przy swoim projekcie za podstawowy cel stawia sobie promocję zdrowego trybu życia, zwłaszcza u najmłodszych. Właśnie dlatego "Lech na Landach" to przede wszystkim różnorodność. Uczestnicy akcji, która odwiedziła już kilkanaście wielkopolskich miast i miasteczek, mają do wyboru szeroki wachlarz dyscyplin sportu.

- Oprócz spotkania z piłkarzami i zajęć z Kolejorz Girls można było wziąć udział w zajęciach karate. Na stadionie pojawił się również Piotr Stańczak, ultramaratończyk, który zaprezentował sprzęt do biegania, a także przeprowadził krótką rozgrzewkę. Śmiechu w tą deszczową pogodę było co niemiara - wylicza Bednarek.

Podczas wydarzenie można było również poddać się badaniu poziomu cukru we krwi. Pomiaru dokonywała po raz kolejny Klinika Diabetologii i Otyłości Wieku Rozwojowego.

Następne mecze

Środa 08.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij