2018-11-19 08:48 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Kolejarze z Kolejorzem

25 listopada dzień Kolejarza. Z tej okazji Lech Poznań, jako klub o korzeniach kolejarskich chce zaprosić wszystkich pracowników oraz ich rodziny na mecz z Wisłą Płock. Specjalnie dla nich przygotowana została atrakcyjna oferta biletowa. Serdecznie zapraszamy!

KOLEJOWA TRADYCJA

25 listopada jest dniem wspomnienia św. Katarzyny Aleksandryjskiej, czyli patronki polskich kolejarzy. Lech Poznań - jako klub o korzeniach kolejarskich - chce wspólnie z pracownikami kolei celebrować ich święto dokładnie dzień wcześniej, podczas meczu 16. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Kolejorz podejmie na Stadionie Poznań Wisłę Płock.

Każdy kibic wie, że poznański klub związał się z koleją w latach 30-tych minionego wieku i od tamtego czasu jest z nią kojarzony. Piłkarze Lecha przez kilkadziesiąt lat zatrudniani byli w PKP, a w czasie wielu piłkarskich sukcesów zawodnicy łączyli grę z etatem właśnie na kolei. Symbolika jest zresztą jeszcze silniejsza. Oficjalny sklep nazywa się "Stacja Kolejorz Stadopm", a ponad dwa lata temu przed stadionem, na "Stacji Bułgarska" stanął parowóz Ty51-183, który jest symbolem klubu.

PREZENT DLA KOLEJARZY

Z okazji zbliżającego się Dnia Kolejarza Lech zaprasza wszystkich pracowników kolei, tych obecnych i emerytowanych, wraz ze swoją najbliższą rodziną na mecz ligowy z Wisłą Płock, który odbędzie się w sobotę, 24 listopada o godzinie 18:00.

Wszystkich zainteresowanych kolejarzy prosimy o wysyłanie zgłoszeń przez: Biuro Obsługi Kibica. Po wybraniu meczu, a także tematu "Programy dla kibiców" i podtematu "Dzień Kolejarza 2018", prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru PESEL i numeru legitymacji pracowniczej. Po weryfikacji danych uprawniających do zniżki, każdy kolejarz, otrzyma specjalny voucher "Dzień Kolejarza-voucher (-50%)", który będzie mógł wykorzystać przy zakupie biletu na mecz. Za wejściówki połowę mniej zapłaci również najbliższa rodzina (mąż, żona, dzieci) - wystarczy w opisie zgłoszenia podać pesele tych osób, a również otrzymają voucher uprawniający do zniżki.

Wszystkie vouchery można zrealizować w systemie sprzedaży na stronie bilety.lechpoznan.pl, przez aplikację mobilną "Lech Bilety" oraz we wszystkich stacjonarnych punktach partnerskich. Po voucher można się również zgłosić do Stacji Kolejorz Stadion, zgłoszenia nie będą realizowane w dniu meczowym. Voucher można wykorzystać jedynie przy zakupie biletu na mecz z Wisłą Płock (24.11., 18:00).

Następne mecze

Piątek 22.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock
Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij