2018-10-12 20:01 Lilianna Szymczak

Klubowe spotkanie z Lechitami

Ponad sześćdziesięciu kibiców Lecha Poznań pojawiło się w czwartkowy wieczór w Loży Prezydenckiej stadionu przy Bułgarskiej, by porozmawiać o Kolejorzu. Na pytania fanów przez blisko… sześć godzin odpowiadali prezes Karol Klimczak, wiceprezes Piotr Rutkowski, nowy dyrektor sportowy Tomasz Rząsa oraz trener pierwszej drużyny Ivan Djurdjević.

Cykl spotkań z prezesami na stałe jest wpisany do kalendarza klubowych wydarzeń. Co pół roku zarząd Lecha Poznań zaprasza kibiców Kolejorza i odpowiada na ich pytania, a także rozmawia na tematy dotyczące właściwie wszystkich sfer działania klubu. W tym roku formuła spotkań zmieniła się i w rozmowie z prezesami Lecha, a także trenerem Ivanem Djurdjeviciem i dyrektorem sportowym Tomaszem Rząsą udział wzięli uczestnicy programu LECHICI.

Zagadnień, które pojawiły się podczas klubowego spotkania dla Lechitów było bardzo wiele. Wśród tych najczęściej omawianych kwestii były te dotyczące przyszłości wychowanków Kolejorza, obecnej formy zawodników oraz transferów przychodzących i wychodzących z Klubu.

Następne mecze

Sobota 20.07 godz.20:00
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Piątek 26.07 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij