2017-03-13 08:07 Lilianna Szymczak

Kibicuj z Klasą - kończą się miejsca!

Z uwagi na organizację meczu rocznicowego, kończą się miejsca przewidziane dla uczestników akcji "Kibicuj z klasą". Nie zwlekaj i zapisz swoją grupę już dziś, bo liczy się kolejność zgłoszeń. Wspólnie świętujcie 95. urodziny Kolejorza!

W niedzielę, 19 marca podczas spotkania Lecha Poznań z Górnikiem Łęczna (godzina 15:30) odbędzie się kolejna edycja akcji "Kibicuj z klasą". Bezpłatny udział w niej mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia. Ponadto dokładnie w dniu meczu Kolejorza przypadać będzie 95. rocznica istnienia Klubu, dlatego spotkanie to będzie miało wyjątkową, bardzo uroczystą oprawę, które możemy stworzyć tylko wspólnymi siłami.

W akcji "Kibicuj z klasą" pozostały ostatnie wolne miejsca dla grup zorganizowanych. - Zgodnie z regulaminem zapisy trwają do 16 marca do godziny 12:00, ale miejsca już teraz się kończą - mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. - Jesteśmy pewni, że najpóźniej jutro zabraknie miejsc dla grup zorganizowanych. Liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego ekipy, które dzisiaj do nas napiszą, na pewno będą mogły obejrzeć mecz z trybun INEA Stadionu - dodaje.

Ostatnie wolne miejsca!

Lech Poznań wspólnie ze sponsorem akcji, Centrum Turystyki Oskar zaprasza wszystkie zorganizowane grupy do wysłania swojego zgłoszenia. Listy - przygotowane w excelu - zawierające imiona, nazwiska i numery PESEL uczestników przyjmowane są bezpłatnie przez formularz bok.lechpoznan.pl lub pod adresem grupy@lechpoznan.pl. Na wszelkie pytania można uzyskać odpowiedź także telefonicznie pod numerem 602368369.

Każda grupa powinna składać się z minimum 10 osób, na które przypada 1 opiekun. Przygotowany zostanie także parking autokarów, który zlokalizowany będzie tuż przy INEA Stadionie. Numery rejestracyjne pojazdów można dołączyć do zgłoszenia.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń i widzimy się już niedługo przy Bułgarskiej.

Następne mecze

Środa 08.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij