2019-02-26 13:22 Lilianna Szymczak

Kibicuj z Klasą i z… flagą!

Trzynasta edycja akcji "Kibicuj z Klasą" coraz bliżej! Podczas meczu przyjaźni młodzi kibice z całej Wielkopolski, a także ościennych województw będą mogli dopingować Lecha Poznań w drodze po kolejne zwycięstwo! Bezpłatny udział w naszej akcji - po raz kolejny - mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia, nie tylko ze szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także z klubów sportowych, kółek zainteresowań czy po prostu grupy znajomych.

Niebiesko-biały stadion

Podczas spotkania Lecha Poznań z Arką Gdynia (3 marca, godzina 18:00) dla młodych kibiców obecnych na poznańskim obiekcie przygotowano wiele atrakcji! - Celem naszej akcji jest zaszczepienie u młodych kibiców miłości do Kolejorza i patrząc na to, jakim zainteresowaniem cieszy się "Kibicuj z Klasą" jesteśmy przekonani, że idziemy w dobrym kierunku - mówi Daniel Zieliński, kierownik sprzedaży biletów Lecha Poznań.

Motywem przewodnim meczu przyjaźni i trzynastej edycji "Kibicuj z Klasą" będą niebieskie i białe flagi. Zachęcamy więc wszystkie grupy do przygotowania ich w kolorach Kolejorza i przyjście razem z nimi na niedzielny mecz z Arką Gdynia.

- Flaga to jeden z najważniejszych i też najbardziej widocznych "atrybutów" kibica, który można mieć ze sobą na stadionie niezależnie od pogody - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy. - Wspólnie z Kibice Razem Lecha Poznań chcemy zorganizować na trybunie III im. Czapczyka dużą sektorówkę, ponadto kibice dopingujący w Kotle przygotują własną flagową "oprawę", jako inspiracje dla najmłodszych kibiców - dodaje.

Wspólnie z Kibice Razem Lecha Poznań postaramy się zadbać o to, by większość grup biorących udział w "Kibicuj z Klasą" miały ze sobą ten kibicowski atrybut.

Przygotuj sektorówkę, zdobądź koszulkę

Na stadionie przy ulicy Bułgarskiej będzie można też zgarnąć jedną z koszulek, ponieważ będą one wystrzeliwane w trybuny ze specjalnych wyrzutni. Jak mieć szansę na zdobycie niebiesko-białego trykotu? Przygotujcie wspólne flagi lub sektorówki! Im większe i bardziej pomysłowe, tym większa szansa na zauważenie waszej grupy i tym samym zyskanie koszulek!

Jak się zgłosić do akcji "Kibicuj z Klasą"?

  • grupy z podaniem liczby uczestników, a także z podziałem na najmłodszych do 16. roku życia, opiekunów oraz pozostałych (powyżej 16 lat, którzy nie mieszczą się w limicie akcji), należy wysłać na adres grupy@lechpoznan.pl
  • na podstawie zgłoszenia udostępniony zostanie link z rezerwacją miejsc w systemie biletowym, poprzez który opiekunowie grup samodzielnie zrealizują transakcję dla wszystkich uczestników, a następnie klub na podstawie transakcji przygotuje wejściówki, które będą do odbioru w dniu meczu w specjalnie przygotowanym punkcie
  • każda grupa powinna składać się z minimum 10 osób, na które przypada 1 opiekun
  • przygotowany zostanie także parking dla 200 autokarów, który zlokalizowany będzie tuż przy Stadionie Poznań (numer rejestracyjny można dołączyć do zgłoszenia)

Następne mecze

Piątek 22.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock
Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij