2019-02-26 13:22 Lilianna Szymczak

Kibicuj z Klasą i z… flagą!

Trzynasta edycja akcji "Kibicuj z Klasą" coraz bliżej! Podczas meczu przyjaźni młodzi kibice z całej Wielkopolski, a także ościennych województw będą mogli dopingować Lecha Poznań w drodze po kolejne zwycięstwo! Bezpłatny udział w naszej akcji - po raz kolejny - mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia, nie tylko ze szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także z klubów sportowych, kółek zainteresowań czy po prostu grupy znajomych.

Niebiesko-biały stadion

Podczas spotkania Lecha Poznań z Arką Gdynia (3 marca, godzina 18:00) dla młodych kibiców obecnych na poznańskim obiekcie przygotowano wiele atrakcji! - Celem naszej akcji jest zaszczepienie u młodych kibiców miłości do Kolejorza i patrząc na to, jakim zainteresowaniem cieszy się "Kibicuj z Klasą" jesteśmy przekonani, że idziemy w dobrym kierunku - mówi Daniel Zieliński, kierownik sprzedaży biletów Lecha Poznań.

Motywem przewodnim meczu przyjaźni i trzynastej edycji "Kibicuj z Klasą" będą niebieskie i białe flagi. Zachęcamy więc wszystkie grupy do przygotowania ich w kolorach Kolejorza i przyjście razem z nimi na niedzielny mecz z Arką Gdynia.

- Flaga to jeden z najważniejszych i też najbardziej widocznych "atrybutów" kibica, który można mieć ze sobą na stadionie niezależnie od pogody - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy. - Wspólnie z Kibice Razem Lecha Poznań chcemy zorganizować na trybunie III im. Czapczyka dużą sektorówkę, ponadto kibice dopingujący w Kotle przygotują własną flagową "oprawę", jako inspiracje dla najmłodszych kibiców - dodaje.

Wspólnie z Kibice Razem Lecha Poznań postaramy się zadbać o to, by większość grup biorących udział w "Kibicuj z Klasą" miały ze sobą ten kibicowski atrybut.

Przygotuj sektorówkę, zdobądź koszulkę

Na stadionie przy ulicy Bułgarskiej będzie można też zgarnąć jedną z koszulek, ponieważ będą one wystrzeliwane w trybuny ze specjalnych wyrzutni. Jak mieć szansę na zdobycie niebiesko-białego trykotu? Przygotujcie wspólne flagi lub sektorówki! Im większe i bardziej pomysłowe, tym większa szansa na zauważenie waszej grupy i tym samym zyskanie koszulek!

Jak się zgłosić do akcji "Kibicuj z Klasą"?

  • grupy z podaniem liczby uczestników, a także z podziałem na najmłodszych do 16. roku życia, opiekunów oraz pozostałych (powyżej 16 lat, którzy nie mieszczą się w limicie akcji), należy wysłać na adres grupy@lechpoznan.pl
  • na podstawie zgłoszenia udostępniony zostanie link z rezerwacją miejsc w systemie biletowym, poprzez który opiekunowie grup samodzielnie zrealizują transakcję dla wszystkich uczestników, a następnie klub na podstawie transakcji przygotuje wejściówki, które będą do odbioru w dniu meczu w specjalnie przygotowanym punkcie
  • każda grupa powinna składać się z minimum 10 osób, na które przypada 1 opiekun
  • przygotowany zostanie także parking dla 200 autokarów, który zlokalizowany będzie tuż przy Stadionie Poznań (numer rejestracyjny można dołączyć do zgłoszenia)

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij