2021-11-11 17:41 Lilianna Szymczak , fot. Adam Jastrzębowski

Kalorie spalone, rogale świętomarcińskie zjedzone

Ponad pięćdziesięciu kibiców Lecha Poznań wzięło udział w kolejnej edycji akcji "500 kcal za 500 kcal". Celem wydarzenia jest spalenie kalorii, które później Kolejorz razem z Cukiernią Koperski wymienia na przepyszne rogale świętomarcińskie. Zajęcia "pod balonem" na bocznym boisku przy ulicy Bułgarskiej poprowadzili trenerzy przygotowania motorycznego, Antonin Čepek oraz Karol Kikut.

Przez blisko godzinę uczestnicy akcji "500 kcal za 500 kcal" ćwiczyli na boisku "pod balonem" pod okiem trenerów przygotowania motorycznego Lecha Poznań Antonina Čepka oraz Karola Kikuta. Po krótkiej rozgrzewce kibice odbyli krótkie zajęcia biegowe, a później zostali podzieleni na cztery grupy i wykonywali ćwiczenia na tzw. stacjach. - Ostatnim ćwiczeniem było "suicide", przynajmniej tak to nazywają piłkarze i trenerzy i wyglądało to tak, że zostaliśmy ustawieni na linii środkowej boiska, musieliśmy pobiec do pierwszej stacji, wykonać tam ćwiczenie i wrócić na linię, a potem to samo przy drugiej stacji, itd. Musieliśmy zrobić trzy takie powtórzenia i widać było, że każdy starał się wykonywać to na swojej maksymalnej prędkości - relacjonuje jeden z uczestników wydarzenia.

Po twarzach kibiców można było zobaczyć, że trening do łatwych nie należał, a cel - jakim było spalenie kalorii - został osiągnięty. Po zajęciach każdy z uczestników odebrał zasłużonego rogala świętomarcińskiego przygotowanego przez Cukiernię Koperski, rocznicowy szalik, a także voucher na mecz. My jeszcze raz dziękujemy wszystkim obecnym i do zobaczenia na meczach Kolejorza przy Bułgarskiej!

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij