2015-11-04 00:00 Lech Poznań

Gimnazjaliści na Kolejorza. Razem na Bułgarskiej

W jaki sposób młodzi ludzie spędzają swój wolny czas? Niektórzy twierdzą, że tylko przed telewizorem, komputerem, konsolą lub ewentualnie w centrach handlowych. My wiemy, że tysiące nastolatków (i nie tylko) 8 listopada zaprzeczą tej niesłusznej tezie.

W jaki sposób młodzi ludzie spędzają swój wolny czas? Niektórzy twierdzą, że tylko przed telewizorem, komputerem, konsolą lub ewentualnie w centrach handlowych. My wiemy, że tysiące nastolatków (i nie tylko) 8 listopada zaprzeczą tej niesłusznej tezie. Wraca akcja Gimnazjaliści na Kolejorza, widzimy się na meczu Lech – Górnik Łęczna!

- Chodzeniem, a w zasadzie jeżdżeniem na mecze Kolejorza zaraził nas nauczyciel w-fu – mówi 16-letnia Wiktoria, która zadebiutowała na Bułgarskiej kilka lat temu w towarzystwie kolegów i koleżanek z gimnazjalnej klasy z Pakości. - To okolice Inowrocławia, gdzie Lech ma bardzo wielu kibiców, mimo że ci mieszkają już poza Wielkopolską. Najlepszy przykład to właśnie nasz wuefista.

Młodych ludzi „zarażonych” pasją do kibicowania i miłością do Lecha są tysiące. Niektórzy pierwszy raz pojawiają się na INEA Stadionie za sprawą rodziców, inni kolegów i znajomych, a jeszcze inni korzystają z takich zaproszeń, jak akcja Gimnazjaliści na Kolejorza. W jej ramach grupy zorganizowane na wybrany mecz rundy wchodzą za darmo. Zbierzcie co najmniej 10 osób i przyjdźcie razem ze swoją wiarą na Kolejorza!

Tym razem spotykamy się na pierwszym listopadowym meczu Ekstraklasy. W niedzielę (8.11.2015) o godzinie 15:30 Lech Poznań podejmuje Górnika Łęczna.

- Na trybunach ponownie spróbujemy pobić rekord liczby zgromadzonych gimnazjalistów – mówi Łukasz Borowicz, rzecznik prasowy Lecha. – Łatwo nie będzie, bo ostatnio na Kolejorza przyjechało w sumie ponad 9 tysięcy uczniów podstawówek i wspomnianych gimnazjów. Ale rekordy są przecież właśnie od tego, by pokonywać kolejne bariery.

Jak zgłosić udział? To bardzo proste. Wystarczy zebrać grupę co najmniej 10 uczniów i opiekuna (1 opiekun przypada właśnie na 10 uczniów), stworzyć listę zawierającą imiona, nazwiska i nr PESEL zgłaszanych osób, i przesłać ją na naszego maila (tutaj >>>). Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku, 5 listopada, do godz. 14:00.

Następne mecze

Piątek 22.11 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice
Piątek 29.11 godz.20:30
Wisła Płock
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij