2013-11-16 00:00 Justyna Gdowska

Gimnazjaliści dopingują Kolejorza za pół ceny

Podczas meczu Lech - Ruch na trybunach INEA Stadionu było niezwykle tłoczno. Wszystko za sprawą prawie 9 tysięcy gimnazjalistów, którzy przyjęli nasze zaproszenie i dopingowali Kolejorza. Chcemy, by atmosfera przy Bułgarskiej była równie gorąca do końca roku i w związku z tym mamy kolejną specjalną ofertę dla uczniów gimnazjów.

Odzew na zaproszenie klubu do bezpłatnej akcji "Gimnazjaliści na Kolejorza" tradycyjnie był ogromny. Zmagania Kolejorza w starciu z Ruchem Chorzów oglądało 8616 gimnazjalistów ze 142 wielkopolskich miejscowości. Głośny doping i dobra atmosfera na trybunach nie pozostały zresztą niezauważone po samym meczu. W wywiadach wspominał o tym choćby trener Mariusz Rumak.

- To nie koniec emocji dla gimnazjalistów w tym roku. Do rozegrania pozostały nam jeszcze dwa mecze: z Zagłębiem Lubin (30 listopada) i Wisłą Kraków (6 grudnia). Przygotowaliśmy specjalną promocję, która uczniom gimnazjów gwarantuje 50% zniżki - zapowiada rzecznik prasowy Lecha Poznań, Łukasz Borowicz.Na mecz z "Miedziowymi" ceny biletów zaczynają się od 17 zł, natomiast na rywalizację z Wisłą, która kibiców elektryzuje zdecydowanie mocniej, od 22 zł. Lepsze miejsca, kategorii B i A, kosztują odpowiednio 22 i 27 zł oraz 27 i 35 zł. Szczegóły tutaj >>>>

Uczniowie między 13. a 16. rokiem życia mogą kupić promocyjne bilety po okazaniu legitymacji w kasach INEA Stadionu oraz punktach partnerskich. Kupując bilet przez Internet przy podawaniu danych należy wybrać cenę 'Gimnazjalista', a system zredukuję koszt o połowę. Jeżeli masz mniej niż 13 lub więcej niż 16 lat, a jesteś gimnazjalistą i chcesz kupić bilet przez Internet, wystarczy przesłać skan legitymacji na adres reklamacje@bilety.lechpoznan.pl. W momencie, gdy dane zostaną potwierdzone, zakup biletu z 50% zniżką będzie możliwy.

Osoby nie posiadające Karty Kibica mogą ją wydrukować samodzielnie w domu w systemie print@home. Sprawdź jakie to proste>>

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij