2020-08-07 09:59 Wiktoria Łabędzka

Finał akcji "Wierny Kibic Kolejorza"

Od małego na całego - przywołane słowa znane są także najmłodszym kibicom Lecha Poznań, uczestniczącym w akcji "Wierny Kibic Kolejorza". Koniec sezonu 2019/20 to czas na nagrodzenie dopiero rozpoczynających przygodę z niebiesko-białymi barwami fanów, którzy udokumentowali swą obecność na meczach zebraniem na karcie co najmniej 10 pieczątek. Oprócz spotkania z zawodnikami podczas finału programu - dedykowanego dzieciom do 13. roku życia włącznie - nie zabraknie również innych atrakcji!

Zebranie 10 pieczątek to gwarancja spotkania z zawodnikami Lecha Poznań. Pomimo panujących obostrzeń - związanych z obecną sytuacją epidemiologiczną - i tego podpunktu nie zabraknie! To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez nas dla najmłodszych kibiców niebiesko-białych. Sobotnie przedpołudnie na Stadionie Poznań zapowiada się bowiem niezwykle emocjonująco.

- Oprócz spotkania z zawodnikami gwarantujemy sporą dawkę ciekawostek nt. klubu oraz nieco aktywności fizycznej. Prosimy zatem, aby dzieci dotarły na miejsce ubrane w strój sportowy - mówi Szymon Goc, koordynator akcji. - Oczywiście najmłodszych kibiców zapraszamy wspólnie ze swoimi opiekunami - dodaje.

Ze względu na obostrzenia związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 podczas spotkania wymagane jest przestrzeganie zasad tj. dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu czy zasłanianie okolic nosa oraz ust. Uczestnicy akcji "Wierny Kibic Kolejorza" - aby ułatwić ostatnie z wymienionych - w prezencie otrzymają maseczki z niebiesko-białym motywem. Z pewnością nie zamaskują one uśmiechów, których nie powinno zabraknąć!

Spotkanie - które potrwa ponad dwie godziny - rozpocznie się w sobotę, 8 sierpnia o 10:00. Zbiórka przed wejściem recepcji Stadionu Poznań (trybuna I). Na wydarzenie dzieci powinny dotrzeć ubrane w strój sportowy, a karta z pieczątkami potwierdza możliwość uczestnictwa.

Następne mecze

Piątek 24.09 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 28.09 godz.16:00
Lech Poznań
vs |
Skra Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij