2016-05-31 15:02 Lech Poznań

Energia bez Barier - pełen atrakcji Dzień Dziecka na Bułgarskiej

Kolejka tyrolska, ścianka wspinaczkowa i balon widokowy to tylko część atrakcji, jakie Lech Poznań przygotował dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. W sobotę przy INEA Stadionie na dzieci i ich rodziców czekać będzie mnóstwo zabawy i pozytywnej energii.

Kolejka tyrolska, ścianka wspinaczkowa i balon widokowy to tylko część atrakcji, jakie Lech Poznań przygotował dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. W sobotę przy INEA Stadionie na dzieci i ich rodziców czekać będzie mnóstwo zabawy i pozytywnej energii. Organizatorzy zadbali również o atrakcje dostępne dla osób niepełnosprawnych. Początek pikniku przy Bułgarskiej 4 czerwca o godzinie 16:00.

Wydarzenie z okazji Dnia Dziecka to już stały punkt w kalendarzu Kolejorza. Jednak w tym roku liczba przygotowanych atrakcji osiągnie zenit. Podobnie jak poziom adrenaliny uczestników - nie zabraknie, bowiem, również gier i zabaw w bardziej ekstremalnym wydaniu. Przy INEA Stadionie rozwieszona zostanie między innymi kolejka tyrolska, czyli lina, po której zjeżdża się trzymając przesuwający się po linie drążek. Ponadto będzie można spróbować swoich sił we wspinaczce po ściance, czy też spacerowaniu po akrobatycznej taśmie, tzw. "slackline". Kto chciałby nauczyć się żonglować lub chodzić na szczudłach - również będzie miał do tego okazję. Organizatorzy przygotowali również bieg z przeszkodami dla najmłodszych "Runmageddon Kids" oraz balon widokowy na uwięzi, która pozwoli mu osiągnąć pułap ponad 30 metrów.

- Zależało nam na tym, żeby dosłownie każdy znalazł w naszej propozycji na Dzień Dziecka coś dla siebie - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik Działu Promocji i Reklamy Lecha Poznań. - Dlatego w programie pikniku Energia bez Barier znalazły się atrakcje dla dzieci w różnym wieku, lubiących różne formy aktywności ruchowej. Pomyśleliśmy również o tym, żeby możliwie dużo z nich było dostępnych dla osób niepełnosprawnych - dodaje.

W programie wydarzenia znalazły się: pokaz tańca na wózkach, zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, trening piłkarski z Lech Poznań Football Academy i trening bokserski, kule wodne, bilard nożny, zajęcia taneczne z Kolejorz Girls, malowanie twarzy, a nawet wystawa amerykańskich aut. Zainteresowani będą mogli zwiedzić INEA Stadion, zagrać w mini-kręgle i posłuchać bajek czytanych przez seniorów.

- Wszystkie nasze inicjatywy skierowane do dzieci i rodziców przygotowujemy z myślą o popularyzowaniu aktywnego spędzania czasu. Dlatego serdecznie zapraszamy na INEA Stadion wszystkich, którzy chcieliby właśnie w taki sposób spędzić sobotnie popołudnie. Dobra zabawa i solidna dawka endorfin gwarantowane! - zachęca Wojciech Terpiłowski.

Piknik Energia bez Barier odbędzie się 4 czerwca w godzinach 16:00-21:00. Loty balonem widokowym zaplanowane zostały od godziny 19:00 do 21:00.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny, za wyjątkiem zwiedzania INEA Stadionu, które kosztować będzie 5 złotych.

Więcej informacji i szczegółowa lista atrakcji dostępnych jest na fanpage’u Lecha Poznań.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij