2017-08-08 17:21 Lech Poznań

"Dumni z tradycji". Są już pierwsze grafiki

26 grafik związanych z Lechem Poznań będzie cieszyć oczy kibiców na INEA Stadionie. Akcja "Dumni z tradycji" zorganizowana przy współpracy z Fans4Club została zakończona pod koniec kwietnia, a teraz po dopasowaniu i wydrukowaniu grafik, ropoczął się proces ozdabiania ścian obiektu przy Bułgarskiej. 

Celem akcji „Dumni z tradycji” było upiększenie ścian INEA Stadionu, dzięki co najmniej dwudziestu wielkoformatowych grafik. Projekt Lecha przy współpracy z Fans4Club wywołał duże zainteresowanie kibiców Kolejorza i ostatecznie udało się zebrać środki na produkcję i montaż sześciu kolejnych.

Na trzech trybunach pojawią się grafiki przedstawiające patronów trybun, czyli słynny tercet A-B-C, wybitnych piłkarzy w historii Lecha (Mirosława Okońskiego, Czesława Jakołcewicza, Józefa Adamca i Roberta Lewandowskiego), pamiętne wydarzenia z ostatnich kilkunastu lat (Puchar Polski z 2004 roku, mistrzowskie tytuły z 2010 i 2015 roku), wyjątkowe mecze w fazie grupowej Ligi Europy jesienią 2010 (przeciwko FC Salzburg, Manchesterowi City i Juventusowi Turyn) oraz oprawy meczowe (POZNAŃ’56, Masz przed sobą Fanatyków, Sława Wielkiemu Lechowi). Jedna grafika - Duma Wielkopolski - zostanie stworzona w trzech egzemplarzach i pojawi się na każdej trybunie poza Kotłem. To na niej pojawią się imiona i nazwiska kibiców, którzy wzięli udział w projekcie "Dumni z tradycji". Ponadto środki na wyprodukowanie siedmiu grafik w Kotle otrzymało Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań.

Proces ozdabiania ścian INEA Stadionu rozpoczął się we wtorkowy poranek. W ciągu kilku godzin udało się zamontować kilka z zaplanowanych grafik przedstawiających byłych piłkarzy Kolejorza, m.in. Henryka Czapczyka, Mirosława Okońskiego, Czesława Jakołcewicza oraz Józefa Adamca.

Następne mecze

Sobota 04.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa

Usiądź obok siebie, oszczędź 20%

Więcej

Środa 08.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij