2019-04-13 12:59 Lilianna Szymczak

Dopinguj biegaczy w strefie Lecha Poznań

W najbliższą niedzielę, 14 kwietnia poznańskimi ulicami zawładną biegacze. Nie startujesz w półmaratonie, ale chcesz tego dnia zaznaczyć swoją obecność i wspierać półmaratończyków? Przyjdź do niebiesko-białej strefy Kolejorza zobaczyć, a przede wszystkim dopingować zawodników podczas 12. PKO Poznań Półmaratonu!

Niebiesko-białe wsparcie

Około 10 000 półmaratończyków w niedzielę, 14 kwietnia zmierzy się z dystansem 21, 0975 kilometra. Na trasie biegu po raz kolejny znajdują się okolice Stadionu Poznań. W niedalekiej odległości od ulicy Bułgarskiej ustawiona zostanie specjalna Strefa Kibica (przy przystanku autobusowym na ulicy Jugosłowiańskiej, tuż za krzyżówką z ulicą Grunwaldzką), z której będziesz mógł wspierać półmaratończyków.

Pamiętaj, że nawet jeśli nie bierzesz udziału w biegu, Twoja obecność może okazać się niezbędna. Doping publiczności podczas zawodów, jest równie cenny jak ten, który napędza piłkarzy do walki o zwycięstwo.

Dodaj energii na 7 km trasy

Nasza Strefa Kibica znajduje się na 7 kilometrze trasy 12. PKO Poznań Półmaratonu. To oznacza, że Twoje wsparcie będzie bardzo ważne i bez wątpienia doda biegaczom jeszcze więcej sił na kolejne etapy wyczerpującego dystansu. Strefa będzie otwarta już od godziny 10:00, a wszystkich tam obecnych kibiców do dopingu zachęcać będą dziewczyny z Kolejorz Girls, które uśmiechem przywitają biegaczy, a także koziołki Gzub i Ejber.

W tym roku Lech Poznań przygotował atrakcję dla... uczestników półmaratonu! Każdy chętny biegacz, będzie mógł zostać pokolorowany w niebiesko-białe barwy "kolorami Holi". Nietoksyczny puder, który nie uczula, nie powoduje podrażnień i jest produkowany z talku, mąki kukurydzianej oraz barwników będzie sypany w specjalnie ustawionej strefie.

Następne mecze

Sobota 08.05 godz.20:00
Wisła Kraków
vs |
Lech Poznań
Niedziela 16.05 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij