2017-03-17 15:00 Lt.

Domy dziecka mogą dostać szaliki Kolejorza

W ciągu trzech tygodni do domów dziecka w Poznaniu i Wielkopolsce, a także Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie może trafić pół tysiąca rocznicowych szali Kolejorza. Od poniedziałku do wsparcia akcji stworzonej w projekcie "Dumni z Tradycji" zachęca na portalu społecznościowym Twitter między innymi prezes WZPN Paweł Wojtala.

Dwukrotny mistrz Polski z Kolejorzem w poniedziałek zaangażował się w promowanie akcji #KolejorzKupujeSzaliki i intensywnie namawia internautów do tego, by sami dołożyli cegiełkę do zaszczepiania w młodych ludziach zainteresowania i miłości do Lecha.

- Jako dziecko miałem swój niebiesko-biały szalik, to był jeden z cenniejszych skarbów - zdradza. Wojtala jest wychowankiem Lecha, grał w nim w latach 1991-1996 i dwukrotnie do niego wracał: w 2001 i 2004 roku. W niebiesko-białych barwach wystąpił w 138 meczach ligowych i strzelił w nich w sumie 9 goli.

W ślad za słowami i czynami byłego obrońcy poszli już prezesi klubu i kilkudziesięciu kibiców. Chęć zaangażowania się zgłosili też piłkarze, którzy nie tylko wykupili już sto szalików, ale również będą promować i namawiać do udziału w wyzwaniu. Cel? Wręczenie 500 sztuk podopiecznym domów dziecka i MOPR-u.

Jak włączyć się do akcji #KolejorzKupujeSzaliki?

Aby włączyć się w akcję wystarczy kupić nagrodę "Szalik 95 lat Lecha Poznań dla podopiecznego Domu Dziecka”. Koszt zakupu urodzinowego szalika w akcji „Dumni z tradycji” to 39 zł. Wyposażając młodych poznaniaków i Wielkopolan w ten kibicowski atrybut, można również zapewnić sobie miejsce na tablicach „DUMA WLKP”, które pojawią się na INEA Stadionie po zakończeniu projektu.

Dodatkowo każdy otrzyma pamiątkowy certyfikat i kupon rabatowy do e-sklepu Lecha Poznań, a z przekazanych pieniędzy sfinansowane zostaną efektowne grafiki na ścianach INEA Stadionu.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij