2017-04-11 12:12 Lilianna Szymczak

Dołącz do drużyny Lecha Poznań!

Już 7 maja w Poznaniu odbędzie się czwarta edycja "Wings for Life". To charytatywny bieg, który nie ma określonej liczby kilometrów. Uczestnicy biegną dopóki nie złapie ich… meta. Ambasadorem wyścigu został trener przygotowania fizycznego Kolejorza, dr Martin Mayer. Dołącz do drużyny Lecha Poznań i pobiegnij razem z nami dla tych, którzy nie mogą!

W tym biegu najważniejszy jest cel, którym jest zebranie funduszy na badania nad rdzeniem kręgowym. Wydarzenie to odbywa się tego samego dnia i rozpoczyna o tej samej porze w kilkudziesięciu lokalizacjach na całym świecie, a jedną z nich jest Poznań. Uczestnicy w tym samym momencie startują i starają się pobiec jak najdalej, aż do momentu, kiedy zostaną "złapani przez metę".

Do drużyny Lecha mogą dołączyć wszyscy chętni kibice Kolejorza. Ambasadorem tegorocznego biegu został dr Martin Mayer, który przygotowuje piłkarzy poznańskiej Lokomotywy do najważniejszych meczów w sezonie. Austriak - jeśli tylko pozwoli na to terminarz Lotto Ekstraklasy - sam stawi się na starcie biegu. - Jeżeli terminarz rundy finałowej nie zmusi nas do gry 7 maja, pojawię się na starcie w Poznaniu na 100%. To będzie zaszczyt pobiec w tak szczytnym celu, w mieście, w którym gra mój zespół i w biegu, który współtworzą Austriacy - powiedział dr Mayer.

Krótką rozmowę z trenerem przygotowania fizycznego Kolejorza przeczytasz tutaj >>>
Zapisu na bieg możesz dokonać tutaj >>>

Następne mecze

Piątek 23.04 godz.20:30
Podbeskidzie Bielsko - Biała
vs |
Lech Poznań
Sobota 01.05 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Stal Mielec

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij