2021-06-15 11:40 Adrian Gałuszka , fot. Adam Jastrzębowski

Aktywna sobota przy Bułgarskiej

Blisko 80 młodych zawodników wzięło w weekend udział w kolejnej edycji Lech Talent’s Day. Chłopcy urodzeni w latach 2014-15 pokazali swoje umiejętności trenerom Akademii Lecha Poznań, ale co równie ważne, spędzili aktywne popołudnie na obiektach przy Bułgarskiej.

Dwie grupy złożone z graczy z roczników 2014 oraz 2015 zameldowały się na Stadionie Poznań i po krótkiej odprawie ze szkoleniowcami młodzieżowych grup Kolejorza udały się na boisko treningowe. W tym czasie ich rodzice mogli obserwować w akcji swoje pociechy w specjalnej strefie chillout. Rozgrzewka, małe gry, rywalizacja w dobrej atmosferze, pamiątkowe zdjęcie z klubowymi maskotkami oraz upominki z podpisami piłkarzy Lecha Poznań - to czekało wszystkich młodych uczestników tegorocznych naborów.

Działo się więc sporo w sobotę przy Bułgarskiej i tym samym kolejna edycja Lech Talent’s Day już za nami. Jej najbardziej wyróżniający się uczestnicy mogą liczyć na dołączenie do juniorskich drużyn poznańskiej części Akademii Lecha Poznań. Poniżej zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij