2018-05-16 10:08 Lech Poznań

Letnie półkolonie na INEA Stadionie

INEA Stadion to nie tylko miejsce zmagań piłkarzy seniorskiej drużyny Kolejorza, ale również idealne miejsce na letni wypoczynek. Można już rezerwować miejsca na jeden z czterech dostępnych turnusów. Emocji i atrakcji na pewno nie zabraknie!

Magiczne miejsce

Na INEA Stadionie odbywa się wiele ważnych spotkań, a co roku sam stadion jest zwiedzany przez tysiące turystów, którzy uważają go za jedną z głównych atrakcji turystycznych stolicy Wielkopolski. Lech Poznań Football Academy organizuje w tym miejscu swoje półkolonie, na których Wasze pociechy nie będą się nudzić. Oprócz treningów z najlepszymi szkoleniowcami Lech Poznań Football Academy czy zwiedzania stadionu, zapewniliśmy wiele dodatkowych atrakcji.

Edukacja i rozrywka

Brama Poznania, Nowe Zoo, rejs statkiem po Warcie? To, i jeszcze więcej zapewniamy podczas jednego turnusu dla młodych zawodniczek i zawodników. Każdy dzień jest skrupulatnie zaplanowany, a Wasze dzieci nie będą wracały do domu z uczuciem niedosytu. Oprócz atrakcji zapewniamy obiad w przystadionowej restauracji "12 Sports Bar and Restaurant" oraz treningi piłkarskie na najwyższym poziomie!

Zainteresowany?

Nie zwlekaj! Od wielu lat turnusy połkolonii na INEA Stadionie cieszą się wielkim zainteresowaniem, dlatego warto zapewnić sobie miejsce już teraz. Cena za turnus wynosi 449 złotych. Więcej informacji >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij