2017-06-17 16:18 Mateusz Szymandera , fot. Marcin Rajczak

Lech czeka na dokumenty z Reading

Deniss Rakels pomyślnie zakończył udział w testach medycznych i jest bardzo blisko podpisania umowy z Lechem. Do finalizacji przenosin do Poznania brakuje już tylko dokumentów z dotychczasowego klubu piłkarza.

Rakels w piątek wziął udział w testach medycznych, a w sobotę podpisał roczny kontrakt z Kolejorzem. Poznański klub ma prawo pierwokupu zawodnika. Umowa wejdzie w życie jednak dopiero wtedy, gdy Reading, w którym piłkarz grał w poprzednim sezonie, odeśle dokumenty do Lecha.

Łotysz ustalił już warunki kontraktu indywidualnego z klubem, jednak na razie nie może zostać zgłoszony do rozgrywek. Lech czeka bowiem na oficjalne dokumenty podpisane przez przedstawicieli Reading, które potwierdzą zmianę barw klubowych. Dopiero wtedy będzie można zgłosić zawodnika do europejskich rozgrywek. Termin na to mija w poniedziałek o północy.

Rakels w przeszłości występował również w Cracovii, GKS-ie Katowice oraz Zagłębiu Lubin. W trakcie swojej kariery zagrał też siedemnaście spotkań w reprezentacji Łotwy

Następne mecze

Środa 24.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Sobota 27.04 godz.18:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij