2018-04-16 13:17 Wojciech Dolata , fot. Marcin Rajczak

Akademia gra: tydzień 14

Cztery zespoły poznańskiej części Akademii rozegrały w ostatni weekend ligowe mecze. Trzy spotkania zakończyły się zwycięstwem niebiesko-białych.

Rocznik 2003/2004

Na pierwszym miejscu ligowej tabeli znajduje się zespół trampkarzy C1, rywalizujący w I Lidze Wojewódzkiej. W ostatniej kolejce młodzi lechici pokonali Astrę Krotoszyn 4:0.

Lech Poznań C1 – Astra Krotoszyn 4:0
Bramki: Andrzejewski (2), Konopacki, Walczak
Kadra na mecz: Igor Niklasiewicz, Mateusz Streb, Szczepan Mazurek, Maksymilian Pingot, Jakub Bylina, Hubert Kaptur, Miłosz Wódecki, Maciej Jankowski, Igor Kornobis, Dominik Konopacki, Enriko Witczak, Filip Młodożeniec, Nikodem Jacek, Mieszko Sawicki, Maks Sówka, Maksymilian Walczak, Denis Andrzejewski

Rocznik 2005

Chłopcy z rocznika 2005, występujący w I Lidze Okręgowej Trampkarzy C2, znajdują się na trzecim miejscu w tabeli. Wyprzedzają ich zawodnicy Warty Poznań i Polonii Środa Wielkopolska. W miniony weekend gracze Kolejorza zremisowali spotkanie z zespołem Mieszka Gniezno 1:1.

Lech Poznań D1 – Mieszko Gniezno 1:1
Bramka: Pietrzak
Kadra na mecz: Bastian Bernatek, Kamil Budych, Ngabo Diatta, Maksymilian Dziuba, Bartosz Falbierski, Dawid Ławniczak, Mikołaj Nawrowski, Jan Niedzielski, Bartosz Niewiadomski, Maksym Pietrzak, Oliwier Siuda, Bartosz Tomaszewski, Jakub Zimny

Rocznik 2007

Zawodnicy rywalizujący w I Lidze Okręgowej Młodzików D2 zajmują w swojej grupie na razie drugie pozycję, a do prowadzącej AP Reissa tracą w tym momencie cztery punkty. W niedzielę jedenastolatkowie pokonali 5:2 Polonię Środa Wielkopolska.

Lech Poznań E1 – Polonia Środa Wielkopolska 5:2
Bramki: Kniat (2), Ignatowicz, Przebierała, Żynda
Kadra na mecz: Artur Ławrynowicz, Wojciech Mońka, Xavier Konopacki, Igor Dutkiewicz, Łukasz Bryja, Kacper Ignatowicz, Maciej Wojciechowski, Adrian Dziamski, Igor Wojtysiak, Wiktor Żynda, Kacper Gabryszak, Jan Kniat, Jakub Przebierała

Rocznik 2009

Tuż za ligowym podium plasują się piłkarze z rocznika 2009, którzy grają w I Lidze Okręgowej Orlika E2. Młodzi lechici mają tyle samo punktów co wyprzedzający ich bezpośrednio zespół Polonii Środa Wielkopolska. Wyżej klasyfikowane są w tym momencie także zespoły Warty Poznań i AP Reissa Poznań. W sobotę gracze Kolejorza zmierzyli się z Canarinhos Skórzewo i wygrali tę rywalizację 8:4.

Canarinhos Skórzewo - Lech Poznań F1 4:8
Bramki: Pauch (4), Jackowski, Wachowski, Mischke
Kadra na mecz: Mateusz Bentkowski, Olgierd Jackowski, Hubert Korzeń, Leon Maluśki, Szymon Małecki, Marcel Mischke, Marcel Pauch, Alex Popielski, Filip Wachowski, Wiktor Wesołowski

Następne mecze

Sobota 30.03 godz.20:30
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Środa 03.04 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij