Lech Poznań

Kontakt

  • INEA Stadion zamknięty na IV rundę kwalifikacji

    Trybuny INEA Stadionu na najważniejszy mecz IV rundy kwalifikacyjnej do europejskich pucharów zostaną zamknięte dla publiczności. UEFA ukarała Kolejorza za transparent z zakazaną treścią, wywieszony przez kilku pseudokibiców w Sarajewie.

  • Wisła Kraków - Lech Poznań 2:0

    Lech przegrał w Krakowie z Wisłą 0:2 w spotkaniu 3. kolejki Ekstraklasy. Poznaniacy gola stracili na samym początku spotkania i choć przeważali stwarzając kilka dobrych sytuacji, nie byli w stanie pokonać świetnie dysponowanego Radosława Cierzniaka. Drugiego gola stracili już w doliczonym czasie gry.

  • Logo Drużyny Szpiku na koszulkach Lecha w rewanżu z FC Basel

    Kibice zdecydowali – w czasie meczu rewanżowego trzeciej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów UEFA 2015/2016 pomiędzy FC Basel a Lechem, na koszulkach mistrz Polski znajdzie się logo Drużyny Szpiku.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji