Lech Poznań

Kontakt

  • Głosuj na Muzeum Kolejorza

    Już po raz czwarty poznaniacy decydują na co przeznaczyć środki w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Wśród projektów walczących o realizację jest utworzenie Muzeum Lecha Poznań.

  • Nowy Sponsor Premium Kolejorza

    Firma „ROHLIG SUUS Logistics” S.A. dołączyła do szerokiego grona firm wspierających piłkarskiego mistrza Polski. Umowa z nowym sponsorem z segmentu Premium podpisana została na rok.

  • Cracovia - Lech 5:2

    Nie udało się Lechowi opuścić ostatniej pozycji w tabeli Ekstraklasy. Mistrz Polski z Krakowa wraca z bagażem aż pięciu goli. Sami lechici strzelili dwa - ich autorem Kasper Hamalainen.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji