Lech Poznań

Kontakt

sts
  • Kibicowanie się opłaca. Wiele zniżek czeka na Ciebie

    Na INEA Stadionie tłumy kibiców dopingują mistrza Polski w walce o najwyższe cele. Bądź częścią wspaniałej atmosfery, która panuje na każdym meczu przy Bułgarskiej i sprawdź jakie zniżki karnetowe czekają właśnie na Ciebie!

  • Gwarancja korzyści dla karnetowicza. Gramy fair

    Masz karnet Sezon? To oznacza, że sporo pieniędzy pozostało już w Twojej kieszeni. A jeśli w Rundzie Finałowej rozegramy cztery mecze – oszczędności będzie jeszcze więcej. Abonament opłacał się zresztą nie tylko ze względu na mecze Ekstraklasy.

  • Lyoness w gronie Sponsorów Premium

    Przedstawiamy pierwsze sponsorskie wzmocnienie Kolejorza w 2016 roku. Tym razem do grona Sponsorów Premium dołączyła międzynarodowa firma Lyoness, z którą umowa obowiązywać będzie do końca 2018 roku.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

sklep.lechpoznan.pl

Sklep Lecha Poznań - Stacja Kolejorz

Mieści się na INEA Stadionie w Poznaniu pod trybuną IV im. Edmunda Białasa. W sklepie znajduje się bogaty asortyment pamiątek w barwach klubowych oraz wykonujemy personalizację koszulek i butów. Uwaga! W dni meczowe na INEA Stadionie, sklep jest otwarty minimum trzy godziny przed meczem oraz godzinę po jego zakończeniu. Na miejscu wykonujemy personalizację koszulek oraz butów!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10 – 19, sobota 10 – 15

Więcej informacji

Internetowy sklep Lecha Poznań

Łatwe i szybkie zakupy bez wychodzenia z domu w nowym sklepie internetowym Lecha Poznań.

- Wysyłka zamówień w ciągu 48h.
- Dostawa za darmo i zestaw upominków w prezencie dla zamówień powyżej 200 zł.
- Masz 30 dni na zwrot bez podania powodu.

Zamów już dziś