Lech Poznań

Kontakt

  • Wylicytuj lożę na 2015 rok

    Loża klubowa Lecha Poznań wystawiona na portalu aukcyjnym! Skyboxy w tym sezonie cieszą się wielkim zainteresowaniem. Wykupując na rok jednego z nich, można sfinansować wyjazd młodych lechitów na obóz w Wielkiej Brytanii!

  • Kadra na drugi obóz w Turcji

    Sztab szkoleniowy Kolejorza ogłosił listę zawodników, którzy w poniedziałek wylecą na drugie zgrupowanie do Belek. Doszło do kilku zmian w porównaniu do pierwszego zgrupowania.

  • Trwa sprzedaż karnetów wiosennych

    W pakiecie znajdują się między innymi mecze Lech - Legia, czy Lech - Śląsk, a także spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski. Do wyboru masz karnet Wiosna 15 lub Wiosna + Runda Finałowa. Pierwsze spotkanie z już 22 lutego!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji