Lech Poznań

Kontakt

  • 'Góra' otwarta, wszyscy na Kolejorza

    Ze względu na spore zainteresowanie meczem Lech - Pogoń, w piątek po południu otwarta została sprzedaż biletów na górne piętra trybun Anioły i Czapczyka. Na sektory znajdujące się poniżej nich w sobotę rano było około 100 miejsc.

  • Lech - Pogoń informacje o biletach

    JUż jutro przedostatni mecz na INEA Stadionie. W drodze po mistrzostwo Kolejorz podejmie Pogoń Szczecin! Bądź razem z nami!

  • Zaproś dwie osoby i odbierz darmowy bilet

    Kibicu! Pamiętaj, że akcja #CzteryDychyLecha nadal twa. Zaproś dwie osoby na najbliższy mecz z Pogonią Szczecin, a spotkanie poznaniaków z Białą Gwiazdą obejrzysz z trybun INEA Stadionu za darmo! Również dla karnetowiczów przygotowaliśmy specjalne zniżki. Zacznij działać już teraz!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji