Lech Poznań

Kontakt

  • Korona Kielce - Lech Poznań 2:2

    W spotkaniu 12. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań zremisował w Kielcach z Koroną 2:2. Po raz drugi z rzędu Kolejorz komplet punktów na wyjeździe stracił po golu w ostatniej minucie.

  • Informacje o biletach Lech Poznań - Górnik Łęczna

    Niech przerwa reprezentacyjna nie uśpi Twojej czujności. 26 października gramy z Górnikiem Łęczna. Normalne wejściówki kosztują nawet 20 złotych. Przyjdź i zobacz grad goli w wykonaniu podopiecznych Macieja Skorży!

  • Kolekcja 2014/2015. Tego jeszcze nie było.

    Prawie 300 produktów w ofercie, w tym markowa odzież sponsora technicznego Lecha Poznań, czyli firmy Nike. Kolekcje damskie, męskie, dziecięce i niemowlęce to #ZawszeNiebieskoBiali

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji