Lech Poznań

Kontakt

multikino

Andrzejkowe ślizgi - pierwsza impreza na Ligawie przy Bułgarskiej

28.11.2012 Lech Poznań

Andrzejkowe ślizgi -  pierwsza impreza na Ligawie przy Bułgarskiej

Na lodowisku będzie można pojeździć razem z Ejbrem i Gzubem, maskotkami Lecha Poznań w rytm dyskotekowych przebojów. Na ligawie pojawi się również zespół Kolejorz Girls, który specjalnie na tę okazję murawę stadionu zamieni na tafle lodu.
 
Andrzejkowe ślizgi będą pierwszą z cyklu imprezą, która w tym sezonie odbędzie się na ligawie. Do połowy marca, w każdym tygodniu poznaniacy mogą liczyć na specjalne atrakcje i zabawy na lodowisku. "Ligawa na Bułgarskiej to nie tylko tafla lodu, ale przede wszystkim miejsce fantastycznej zabawy dla całych rodzin" - powiedział Konrad Klecha, przedstawiciel operatora lodowiska.
 
Przede wszystkim zapraszamy jednak na wspólną przejażdżkę na lodowisku. Ligawa przy Bułgarskiej to 800m2 tafli lodu przygotowanej dla młodszych i starszych amatorów łyżwiarstwa.  Przypominamy, że od poniedziałku do piątku wejściówki na lodowisko kosztują odpowiednio 8zł dla osób dorosłych i 6zł dla dzieci oraz młodzieży. W sobotę i niedzielę ceny wejściówek wynoszą odpowiednio 10zł i 7zł. Przygotowano również specjalne wejściówki rodzinne dla 3 osób (2+1) w cenie 18 zł/godz. w tygodniu i 22zł/godz. w weekendy. W ofercie są również karnety na 10 wejść w cenie 50zł (ulgowy) i 75zł (normalny).
 
O 20.00 nastąpi uroczyste otwarcie lodowiska, na które również serdecznie zapraszamy!

Obserwuj nas:
Nie przegap:

Zobacz także