Lech Poznań

Kontakt

  • Błękitni - Lech 3:1

    Nie przybliżyli się lechici do gry w finale Pucharu Polski. W pierwszym meczu półfinałowym niespodziewanie Lech uległ Błękitnym Stargard Szczeciński 1:3 i w rewanżu będzie musiał odrabiać straty.

  • Są gimnazjaliści na Kolejorza. Jest i konkurs

    Zbieramy zapisy od tysięcy gimnazjalistów, którzy zasiądą na trybunach INEA Stadionu podczas meczu Lech - Korona. Wstęp dla zgłoszonych jest bezpłatny, a dla najlepszych w  konkursie mamy m.in. bilety na kolejne spotkanie! Jak o nie powalczyć?

  • Zapisz swoje dziecko do Kolejorza

    Pełną parą ruszyły nabory do Kolejorza. W Lech Poznań Football Academy mogą trenować zarówno chłopcy, jak i dziewczynki! Zajęcia odbywają się w 25 ośrodkach treningowych. Sprawdź, czy LPFA już jest tuż za rogiem w Twojej miejscowości!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji