Lech Poznań

Kontakt

karnet-wiosna
  • Od meczu do meczu

    - Nie wybiegam daleko w przyszłość. Nie myślę nawet o rundzie play-off. Dla nas w tej chwili najważniejsze jest te dziewięć spotkań sezonu zasadniczego i odrabianie strat do czołówki - mówi przed pierwszym meczem po przerwie zimowej trener Lecha Jan Urban.  

  • Lech Poznań i Lyoness i rozpoczęły trzyletnią współpracę

    Lyoness został nowym sponsorem Lecha Poznań. Przedmiotem działalności tej firmy jest obsługa i rozwój programu lojalnościowego pod marką Lyoness. W ramach współpracy nowy Partner Biznes niebawem przedstawi program lojalnościowy pod nazwą "Lech Poznań Cashback Card".

  • Pawłowski z nowym kontraktem

    Szymon Pawłowski przedłużył o trzy lata kontrakt z Lechem Poznań. Jego nowa umowa z mistrzem Polski będzie obowiązywała do czerwca 2019 roku.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

sklep.lechpoznan.pl

Sklep Lecha Poznań - Stacja Kolejorz

Mieści się na INEA Stadionie w Poznaniu pod trybuną IV im. Edmunda Białasa. W sklepie znajduje się bogaty asortyment pamiątek w barwach klubowych oraz wykonujemy personalizację koszulek i butów. Uwaga! W dni meczowe na INEA Stadionie, sklep jest otwarty minimum trzy godziny przed meczem oraz godzinę po jego zakończeniu. Na miejscu wykonujemy personalizację koszulek oraz butów!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10 – 19, sobota 10 – 15

Więcej informacji

Internetowy sklep Lecha Poznań

Łatwe i szybkie zakupy bez wychodzenia z domu w nowym sklepie internetowym Lecha Poznań.

- Wysyłka zamówień w ciągu 48h.
- Dostawa za darmo i zestaw upominków w prezencie dla zamówień powyżej 200 zł.
- Masz 30 dni na zwrot bez podania powodu.

Zamów już dziś