2017-01-10 09:55 Lilianna Szymczak

Zimowe ferie z Kolejorzem

Ferie zimowe coraz bliżej, dlatego już teraz warto zorganizować wolne dni swojemu dziecku. Lech Poznań Football Academy organizuje obóz piłkarski dla dzieci z rocznika 2010-2004 we Wronkach. To świetna okazja, żeby Twoja pociecha tegoroczną przerwę zimową spędziła na sportowo. Zostały ostatnie wolne miejsca!

OPIEKA NAJLEPSZYCH TRENERÓW

Lech Winter Camp to obóz piłkarski w trakcie zbliżających się ferii zimowych, który odbędzie się na terenie Akademii Lecha Poznań we Wronkach. Zimowy wyjazd jest przede wszystkim okazją do podniesienia piłkarskich umiejętności pod okiem najlepszych trenerów z wiodących grup Lech Poznań Football Academy. Codzienne treningi na hali sportowej oraz boiskach będą przeplatane zajęciami ogólnorozwojowymi tak, aby jak najwięcej czasu poświecić doskonaleniu piłkarskiego rzemiosła.

W TROSCE O KOMFORT ZAWODNIKÓW

Zawodnicy oraz trenerzy na czas obozu zamieszkają w renomowanym hotelu Olympic*** we Wronkach, który bezpośrednio sąsiaduje z bazą treningową, na której codziennie zajęcia odbywają piłkarze Akademii Lecha Poznań. Uczestników czeka jednak olbrzymia dawka emocji nie tylko piłkarskich, a poza treningami zaplanowano także wyjścia do aquaparku i liczne niespodzianki. Tradycyjnie całemu wydarzeniu będzie towarzyszyć codzienna fotorelacja na facebookowym fanpage-u Lech Poznań Football Academy.

Ponadto, każdy uczestnik obozu ma zagwarantowane wyżywienie, którego menu przygotowane jest we współpracy z dietetykiem. W cenie znajduje się również ubezpieczenie NNW PZU Sport, opieka trenera-wychowawcy, animatora i kierownika obozu oraz certyfikat ukończenia obozu z dokładnym opisem umiejętności zawodnika.

Do wyboru są dwa terminu obozów: 28.01-03.02.2017 oraz 04.02-10.02.2017. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie w obozie decyduje kolejność zgłoszeń. Pozostały ostatnie wolne miejsca!

Zapisy oraz więcej informacji tutaj >>> oraz na www.lpfa.pl

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij