2016-12-30 11:53 Lilianna Szymczak

Ponad 31 tysięcy osób zwiedziło INEA Stadion

W minionym roku na INEA Stadionie było ciekawie nie tylko dni meczowe. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy ponad 31 tysięcy osób przekonało się o tym jakie tajemnice skrywają zakamarki obiektu przy ulicy Bułgarskiej.

CORAZ WIĘKSZE ZAINTERESOWANIE

Za nami kolejny udany rok pod względem liczby osób, które odwiedziły obiekt przy ulicy Bułgarskiej. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy na INEA Stadionie pojawiło się 2 tysiące wycieczek, co daje prawie 31 500 zwiedzających. - Już 2015 rok, był czasem bardzo dobrym, jeżeli chodzi o wycieczki po poznańskim stadionie. W mijającym roku udało nam się jednak pobić dotychczasowy rekord zwiedzających o prawie 6 tysięcy - podsumowuje Weronika Tadeusz, koordynatorka wycieczek po INEA Stadionie - Widzimy, że zwiedzanie stadionu Kolejorza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych czy obcokrajowców. Bardzo nas cieszy to, że nasi goście cały czas z ogromnym zaciekawieniem poznają zakamarki stadionu.

Wycieczki po INEA Stadionie to oczywiście nie tylko zwiedzanie z Koziołkiem czy z piłkarzami poznańskiej Lokomotywy. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy odwiedziły nas osoby w różnym wieku, które często kibicują Lechowi z trybun, ale też chciały poznać od kuchni arenę, na której kilka lat temu toczyły się pojedynki mistrzostw Europy. Przy Bułgarskiej w minionym roku pojawiło się prawie 30 wycieczek spoza granic naszego kraju. Nasi przewodnicy po poznańskiej arenie oprowadzali również m.in. uczniów w ramach akcji „Gimnazjaliści kibicuję bezpiecznie”, mamy z okazji Dnia Matki, a także dzieci z jednego z poznańskich Domów Dziecka.

Zwiedzanie INEA Stadionu już na stałe zresztą wpisało się w akcje takie jak: Poznań za Pół Ceny, Noc Muzeów czy Senioralia. Na obiekcie przy Bułgarskiej istnieje również możliwość zorganizowania sesji ślubnej. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy 24 pary zdecydowały się na pamiątkowe zdjęcia z poznańskim stadionem w tle.

ROZWIJAMY SIĘ DLA WAS

Lech Poznań jako jedyny klub w Polsce i jeden z nielicznych w Europie od kilku lat może pochwalić się ofertą wycieczki w dniu meczowym. Uczestnicy mają świetną okazję, by zobaczyć INEA Stadion w trakcie przygotowań do piłkarskiego spotkania. Cały czas oferta zwiedzania jest wzbogacana tak, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie.

- Z każdym kolejnym rokiem staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę. W tym roku, w okresie letnim dodaliśmy oprowadzanie w godzinach wieczornych tak, żeby każdy kibic znalazł czas na zobaczenie INEA Stadionu. Już na stałe zresztą do naszego harmonogramu wpisały się wycieczki z Koziołkami - Gzubem lub Ejbrem, a także zwiedzanie z piłkarzami pierwszej drużyny Kolejorza - przekonuje Weronika Tadeusz i dodaje - Chcę oczywiście po raz kolejny podkreślić, że nie trzeba być kibicem piłki nożnej, aby zobaczyć poznański stadion. Nasz obiekt sam w sobie jest ciekawy i ma dużo ciekawostek do zaoferowania.

KARNECIARZE ZWIEDZAJĄ ZA DARMO

Zastanawiasz się jak wyglądają pomieszczenia, z których na co dzień korzystają piłkarze Kolejorza, a nie miałeś jeszcze okazji zwiedzić INEA Stadionu? A może chcesz sobie przypomnieć zakamarki obiektu przy Bułgarskiej? Pamiętaj, że karneciarze mają możliwość darmowych odwiedzin poznańskiej areny! Jesteś zainteresowany? Wejdź na naszą stronę biletową i kup karnet Wiosna17, a potem wybierz termin i skorzystaj z przysługującej Ci wycieczki. Jeśli chcesz przejrzeć bogatą ofertę wycieczek po INEA Stadionie kliknij tutaj>>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij