2017-09-13 15:05 Mateusz Szymandera , fot. Marcin Rajczak

"Maki" w Turbokozaku

Maciej Makuszewski wziął udział w nagraniu programu Turbokozak. Po środowym treningu pomocnik Kolejorza wybiegł na główną płytę INEA Stadionu, by podjąć rywalizację z innymi ligowcami. Efekty zmagań "Makiego" będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę.

Turbokozak to program nagrywany przez redakcję sportową Canal+. Piłkarze wszystkich drużyn ekstraklasy sprawdzają swoje umiejętności w zaplanowanych konkurencjach. Wśród nich jest m.in. wykorzystanie sytuacji sam na sam, rzutu karnego i trafienie w poprzeczkę bramki z linii szesnastki.

- Wrażenia po nagraniu bardzo pozytywne. Niektóre konkurencje są naprawdę trudne. Poszedłem trochę na żywioł i nie przygotowywałem się wcześniej. Gdy dojdzie do wykonywania tych zadań nutka rywalizacji i pojawia się dodatkowy stres, to nie wszystko jest łatwe. To jednak przede wszystkim ma być dobra zabawa, a bawiłem się dobrze - podkreśla pomocnik Lecha.

Poprzeczkę ma postawioną bardzo wysoko. W poprzednim sezonie Radosław Majewski osiągnął najlepszy wynik spośród wszystkich zawodników i na Gali Ekstraklasy odebrał statuetkę. - Po nagraniu odcinka mogę tylko powiedzieć: szok. Wielki szacunek dla Radka, żę wykręcił tak dobry wynik - podkreśla Makuszewski.

Odcinek Turbokozaka z udziałem Macieja Makuszewskiego będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę 17 września podczas emisji magazynu Liga+ Extra. Wtedy przekonamy się jaki wynik osiągnął skrzydłowy poznańskiego zespołu.

Następne mecze

Poniedziałek 02.04 godz.18:00
Wisła Kraków
vs |
Lech Poznań
Sobota 07.04 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij