2017-08-15 15:17 Lilianna Szymczak , fot. Marcin Rajczak

INEA Stadion znany na świecie

Nie tylko goście z Wielkopolski oraz innych polskich województw pojawią się na INEA Stadionie. Od lutego aż do końca lipca obiekt przy Bułgarskiej odwiedziło 841 turystów z zagranicy. Najdalszy zakątek? Wyspa La Réunion leżąca na Oceanie Indyjskim.

W sumie na obiekcie, na którym swoje mecze rozgrywa Lech Poznań pojawiło się 44 przedstawicieli różnych narodowości. - Najwięcej gości z zagranicy pojawiło się w dwóch pierwszych wakacyjnych miesiącach, czyli w czerwcu i lipcu. Liczymy, że również w sierpniu będziemy gościć wielu turystów z całego świata - mówi Weronika Tadeusz, koordynatorka wycieczek po INEA Stadionie.

W ciągu pięciu ostatnich miesięcy najwięcej odwiedzających pochodziło z Anglii, Niemiec oraz Hiszpanii. Obiekt przy Bułgarskiej jest także często zwiedzany przez Francuzów oraz Duńczyków, którzy chcą poznać miejsce, gdzie na co dzień występuje ich trzech rodaków.

- Goście z Europy przyjeżdżają do Poznania bardzo często. Wielu z nich podkreśla, że INEA Stadion to wizytówka naszego miasta i nie mogą wyjechać ze stolicy Wielkopolski bez zobaczenia Bułgarskiej - podkreśla Weronika Tadeusz. - Coraz częściej gościmy jednak osoby z bardzo „egzotycznych” jak dla nas kierunków. Niedawno poznański obiekt został odwiedzony przez turystów m.in. z Zambii, Jamajki, Madagaskaru, Brazylii czy z francuskiej wyspy leżącej na Oceanie Indyjskim: La Reunion - dodaje.

Wiele opcji do wyboru

Wycieczki po INEA Stadionie to nie tylko zwiedzanie z Koziołkiem czy z piłkarzami poznańskiej Lokomotywy. W bogatej ofercie jest również - poza zobaczeniem zakamarków obiektu przy Bułgarskiej - możliwość obejrzenia treningu pierwszej drużyny lub zajęcia z trenerem Lech Poznań Football Academy. Na INEA Stadionie istnieje również możliwość zorganizowania sesji ślubnej. Ponadto Kolejorz jako jedyny klub w Polsce i jeden z nielicznych w Europie od kilku lat może pochwalić się ofertą wycieczki w dniu meczowym. Uczestnicy mają świetną okazję, by zobaczyć obiekt przy Bułgarskiej w trakcie przygotowań do piłkarskiego spotkania.

Cały czas oferta zwiedzania jest jednak wzbogacana tak, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Więcej o wycieczkach po INEA Stadionie przeczytasz tutaj >>>

Następne mecze

Niedziela 25.02 godz.18:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Środa 28.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Śląsk Wrocław

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Reklama
 

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij