Lech Poznań

Kontakt

  • 'Zagrajmy razem' - Dzień Dziecka na INEA Stadionie

    Co najmniej 10 tys. dzieci i opiekunów odwiedzi w sobotę INEA Stadion podczas imprezy "Zagrajmy razem". Dowiedzą się co powinien jeść mały sportowiec, jak trenować by być w formie oraz jak dopingiem sprawić, by drużyna zawsze wygrywała.

  • Wszyscy na Kolejorza RAZEM po Mistrzostwo

    Do zakończenia sezonu pozostało 13 dni. Tylko 13 dni! Dla lidera TME oznacza to 3 mecze, a 2 odbędą się na INEA Stadionie. Co oznacza to dla nas wszystkich? Mobilizacja! Widzimy się na Bułgarskiej i walczymy RAZEM o Mistrzostwo Polski.

  • PGE Arena zdobyta. Lechia - Lech 1:2

    Kolejorz przełamał dobrą passę Lechii Gdańsk i ograł niepokonany u siebie w tym roku zespół 2:1. Bramki dla Lecha zdobyli Kasper Hamalainen i Szymon Pawłowski. Poznaniacy na trzy kolejki przed końcem wciąż są liderem T-Mobile Ekstraklasy.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji