Lech Poznań

Kontakt

sts
  • Kadar potwierdził klasę

    Dwóch Węgrów reprezentowało na trwających mistrzostwach Europy zespół Lecha Poznań. W niedzielę zakończyli swój udział w turnieju. - Podejrzewam, że nikt nie spodziewał się, że wyjdą z grupy w takim stylu - mówi trener Kolejorza Jan Urban.  

  • Wiceprezes na zgrupowaniu

    Wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski przyjechał na zgrupowanie, aby zobaczyć w jakich warunkach do nowego sezonu przygotowują się piłkarze Kolejorza. Do stolicy Wielkopolski wróci we wtorek.

  • Siatkówka zamiast futbolu

    W niedzielę przed południem zamiast treningu piłkarskiego sztab szkoleniowy zorganizował mini-turniej w siatkówkę plażową. - Można było przez chwilę poczuć się jak na wakacjach - mówi napastnik Lecha Dawid Kownacki.  

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

sklep.lechpoznan.pl

Sklep Lecha Poznań - Stacja Kolejorz

Mieści się na INEA Stadionie w Poznaniu pod trybuną IV im. Edmunda Białasa. W sklepie znajduje się bogaty asortyment pamiątek w barwach klubowych oraz wykonujemy personalizację koszulek i butów. Uwaga! W dni meczowe na INEA Stadionie, sklep jest otwarty minimum trzy godziny przed meczem oraz godzinę po jego zakończeniu. Na miejscu wykonujemy personalizację koszulek oraz butów!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10 – 19, sobota 10 – 15

Więcej informacji

Internetowy sklep Lecha Poznań

Łatwe i szybkie zakupy bez wychodzenia z domu w nowym sklepie internetowym Lecha Poznań.

- Wysyłka zamówień w ciągu 48h.
- Dostawa za darmo i zestaw upominków w prezencie dla zamówień powyżej 200 zł.
- Masz 30 dni na zwrot bez podania powodu.

Zamów już dziś