Lech Poznań

Kontakt

  • Zapowiedź: Ruch Chorzów - Lech Poznań

    W 6. Kolejce T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań zagra na wyjeździe z Ruchem Chorzów. W minionym sezonie Kolejorz z Niebieskimi nie przegrał.

  • Lech - Cracovia na koniec wakacji, bilety w sprzedaży

    Lech, Lech, Cracovia! Walka na boisku, przyjaźń na trybunach. Tak zapowiada się przy Bułgarskiej ostadni dzień sierpnia. Zarezerwuj swoje miejsce na ten mecz już dzisiaj!

  • Startuje Lech Poznań Football Academy

    Już we wrześniu na terenie Poznania, jak i całej Wielkopolski, powstanie 20 oddziałów szkółek piłkarskich Lech Poznań Football Academy. To początek współpracy Kolejorza z Football Academy - siecią  elitarnych ośrodków piłkarskich.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji