Lech Poznań

Kontakt

  • Maciej Gajos zawodnikiem Lecha

    Maciej Gajos pozytywnie przeszedł testy i jako piąty piłkarz wzmocnił szeregi mistrzów Polski. Były zawodnik Jagielloni Białystok związał się czteroletnim kontraktem z Lechem Poznań.

  • Termalica Bruk-Bet - Lech 3:1

    Lech Poznań po raz piąty w tym sezonie przegrał mecz ligowy. Kolejorz nie dał rady Termalice Bruk-Bet Nieciecza i po porażce 1:3 pozostaje na odległym, 14. miejscu w tabeli.

  • Znamy rywali w fazie grupowej

    FC Basel, AC Fiorentina i CF Belenenses Lizbona będą rywalami Lecha w fazie grupowej Ligi Europy. Terminarz spotkań na razie nie jest znany.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji