Lech Poznań

Kontakt

  • Duże zainteresowanie meczem. Skorzystaj z Internetu

    W czwartek wieczorem 17 tysięcy kibiców było uprawnionych do wejścia na trybuny INEA Stadionu na mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Zainteresowanie biletami jest spore, warto więc wyposażyć się w nie odpowiednio wcześniej.

  • Zapowiedź: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

    W piątek na INEA Stadionie drużyna poznańskiego Lecha podejmie Jagiellonię Białystok. Stawką tego spotkania będzie pozycja wicelidera w tabeli T-Mobile Ekstraklasy.

  • W piątek szale w górę. Argentyna w Poznaniu

    Podczas piątkowego meczu z Jagiellonią kibice ponownie zaprezentują efektowną oprawę. Tym razem do flagowiska dołączą serpentyny i baloniki. Coś więcej? Cały stadion: szale w górę!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji