Lech Poznań

Kontakt

  • Lech - Śląsk: zobacz gole i skrót meczu

    Lech pokonał Śląska w hicie 29. kolejki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, a strzelcami goli byli reprezentanci Finlandii. Obie bramki padły po wyśmienitych dośrodkowaniach Barrego Douglasa. Zobacz jak Hamalainen i Arajuuri pokonali Pawełka.

  • Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:0

    Drużyna poznańskiego Lecha w spotkaniu 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy wygrała na INEA Stadionie ze Śląskiem Wrocław 2:0. Zwycięskie bramki dla Kolejorza zdobyli reprezentanci Finlandii Kasper Hamalainen oraz Paulus Arajuuri.

  • Zapisz swoje dziecko do Kolejorza

    Pełną parą ruszyły nabory do Kolejorza. W Lech Poznań Football Academy mogą trenować zarówno chłopcy, jak i dziewczynki! Zajęcia odbywają się w 25 ośrodkach treningowych. Sprawdź, czy LPFA już jest tuż za rogiem w Twojej miejscowości!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji