Lech Poznań

Kontakt

  • Zapowiedź: Górnik Zabrze - Lech Poznań

    W 2. kolejce T-Mobile Ekstraklasy piłkarze Lecha Poznań zagrają w Zabrzu z Górnikiem. W minionym sezonie Kolejorz wygrał wszystkie trzy mecze z zabrzanami. Obecny sezon oba zespoły zaczęły od zwycięstwa.

  • Lech Poznań - Nomme Kalju 3:0

    W rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy Lech Poznań wygrał z Nomme Kalju 3:0 i awansował dalej. Bramki dla Kolejorza strzelali Tomasz Kędziora, Kasper Hamalainen i Dawid Kownacki.

  • Karnety po zwycięskim meczu w Lidze Europy

    Po zwycięskim meczu z Nomme Kalju nadal prowadzona jest sprzedaż karnetów. Teraz Karnet Wyglancowany jeszcze korzystniejszy! Sprawdź i wybierz karnet dopasowany do Ciebie>>>

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji