Lech Poznań

Kontakt

  • PP: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:2 d. 4:2

    W meczu 1/8 finału Pucharu Polski Lech Poznań wygrał 4:2 po dogrywce z Jagiellonią Białystok. W kolejnej rundzie lechici zmierzą się z drugoligowym Zniczem Pruszków.

  • Lech - Podbeskidzie: informacje o biletach

    7 listopada podejmujemy Podbeskidzie Bielsko-Biała. Drużyna Leszka Ojrzyńskiego w ostatnich meczach straszyła faworytów, ale z nimi nie wygrywała. Na INEA Stadionie ma być podobnie. Zwycięstwo? Tylko dla Lecha i tylko przy Twojej obecności.

  • Uprzątnijmy groby lechitów

    Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Jedno z nielicznych świąt w roku, w którym zwyczajowo nie odbywają się mecze, to okazja do wspomnienia zmarłych, w tym tych związanych z Kolejorzem. Pomóż nam przygotować ich groby!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji