Lech Poznań

Kontakt

  • EkstraKASA dla każdego kibica. Oszczędzaj z Kolejorzem.

    Od początku tygodnia możesz korzystać z wyjątkowych ofert, które otrzymujesz wyłącznie od sponsorów i partnerów Lecha Poznań. Promowane produkty lub usługi są ekskluzywne i niedostępne nigdzie indziej. Sprawdź, jak oszczędzić dzięki temu, że kibicujesz Kolejorzowi.

  • Zapowiedź: Lech Poznań - Górnik Łęczna

    W 13. kolejce T-Mobile Ekstraklasy drużyna poznańskiego Lecha na własnym boisku zmierzy się z beniaminkiem z Łęcznej. Górnik przyjedzie do Poznania po raz pierwszy od ponad 7 lat.

  • Informacje o biletach Lech Poznań - Górnik Łęczna

    Niech przerwa reprezentacyjna nie uśpi Twojej czujności. 26 października gramy z Górnikiem Łęczna. Normalne wejściówki kosztują nawet 20 złotych. Przyjdź i zobacz grad goli w wykonaniu podopiecznych Macieja Skorży!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji