Lech Poznań

Kontakt

  • Nagraj spot reklamowy. Wygraj PS4.

    Play Station 4 i FIFA 15 to nagrody w naszym najnowszym konkursie. Nagraj spot reklamowy, w którym zachęcasz do przyjścia na mecz Kolejorza. Forma video jest obowiązkowa, a najbardziej pożądana Twoja kreatywność. Zaczynamy!

  • Karnet na wiosnę pod choinkę

    Szukasz idealnego prezentu pod choinkę? A z czego może cieszyć się każdy kibic? Skorzystaj z okazji i kup na Gwiazdkę karnet na rundę wiosenną lub nawet na całą wiosnę przy Bułgarskiej. W grudniu cena każdego karnetu będzie dodatkowo niższa o świąteczny rabat wysokości 10%.

  • Magiczny sylwester przy Bułgarskiej

    Zbliża się koniec roku, a Ty nadal nie masz pomysłu jak go pożegnać? Spędź noc sylwestrową w magicznym klimacie na INEA Stadionie!  

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji