Lech Poznań

Kontakt

sts
  • To nie powinno się wydarzyć - wywiad z Jasminem Buriciem

    - Chciałem, żeby zespół odniósł w tym sezonie sukces, ale nie udało się. Zależało mi na tym. Indywidualnie ze swojej gry jestem zadowolony, ale to bez znaczenia - mówi i ostatnim sezonie w wykonaniu Lecha Jasmin Burić.

  • Dzień Matki z Lechem Poznań

    Szatnia piłkarzy, płyta boiska i ławka rezerwowych. Te oraz inne, niedostępne na co dzień kulisy Inea Stadionu nie miały tajemnic przed grupą 50 mam, które wraz ze swoimi pociechami wzięły udział w specjalnej wycieczce, zorganizowanej z okazji Dnia Matki.

  • Juniorzy muszą odrabiać straty

    W pierwszym meczu półfinałowym Centralnej Ligi Juniorów Lech Poznań przegrał z Legią Warszawa 1:2. Kolejorz okazję do odrobienia strat będzie mieć już w niedzielę. Rewanż we Wronkach o godzinie 13:00.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

sklep.lechpoznan.pl

Sklep Lecha Poznań - Stacja Kolejorz

Mieści się na INEA Stadionie w Poznaniu pod trybuną IV im. Edmunda Białasa. W sklepie znajduje się bogaty asortyment pamiątek w barwach klubowych oraz wykonujemy personalizację koszulek i butów. Uwaga! W dni meczowe na INEA Stadionie, sklep jest otwarty minimum trzy godziny przed meczem oraz godzinę po jego zakończeniu. Na miejscu wykonujemy personalizację koszulek oraz butów!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10 – 19, sobota 10 – 15

Więcej informacji

Internetowy sklep Lecha Poznań

Łatwe i szybkie zakupy bez wychodzenia z domu w nowym sklepie internetowym Lecha Poznań.

- Wysyłka zamówień w ciągu 48h.
- Dostawa za darmo i zestaw upominków w prezencie dla zamówień powyżej 200 zł.
- Masz 30 dni na zwrot bez podania powodu.

Zamów już dziś