Lech Poznań

Kontakt

  • Wicelider obalony

    Juniorzy starsi Lecha pokonali dziś w meczu na szczycie FC Wrocław Academy 3:1 i przeskoczyli rywala w tabeli. Podopieczni Wojciecha Tomaszewskiego tracą już tylko jeden punkt do prowadzącej Pogoni Szczecin.

  • Lech - Ruch: bilety już od 20 złotych

    Drugi mecz z Ruchem Chorzów w tym sezonie. 17 października (sobota, godz. 18:00) Kolejorz podejmie drużynę prowadzoną przez Waldemara Fornalika, którą we wrześniu wyeliminował z Pucharu Polski. Bilety od 20 złotych.

  • Głosuj na Muzeum Kolejorza

    Już po raz czwarty poznaniacy decydują na co przeznaczyć środki w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Wśród projektów walczących o realizację jest utworzenie Muzeum Lecha Poznań.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji