Lech Poznań

Kontakt

sts
  • Kadra to odpowiedzialność - wywiad z Linettym

    - Każdy z nas wiedział, że w czerwcu są mistrzostwa i robił wszystko, żeby na nie pojechać. Na każdym treningu pracowałem na sto procent. Chciałem z niego wyciągnąć jak najwięcej, żeby pomóc drużynie. Z tyłu głowy miałem myśl: Karol, niedługo Euro - mówi pomocnik Lecha Karol Linetty.

  • Energia bez Barier - pełen atrakcji Dzień Dziecka na Bułgarskiej

    Kolejka tyrolska, ścianka wspinaczkowa i balon widokowy to tylko część atrakcji, jakie Lech Poznań przygotował dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. W sobotę przy INEA Stadionie na dzieci i ich rodziców czekać będzie mnóstwo zabawy i pozytywnej energii.

  • Majewski na testach medycznych

    Radosław Majewski może zostać piłkarzem Kolejorza. 29-letni pomocnik we wtorek przechodzi testy medyczne. Jeśli zakończą się one pozytywnie podpisze z Lechem Poznań kontrakt obowiązujący do czerwca 2019 roku.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

sklep.lechpoznan.pl

Sklep Lecha Poznań - Stacja Kolejorz

Mieści się na INEA Stadionie w Poznaniu pod trybuną IV im. Edmunda Białasa. W sklepie znajduje się bogaty asortyment pamiątek w barwach klubowych oraz wykonujemy personalizację koszulek i butów. Uwaga! W dni meczowe na INEA Stadionie, sklep jest otwarty minimum trzy godziny przed meczem oraz godzinę po jego zakończeniu. Na miejscu wykonujemy personalizację koszulek oraz butów!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10 – 19, sobota 10 – 15

Więcej informacji

Internetowy sklep Lecha Poznań

Łatwe i szybkie zakupy bez wychodzenia z domu w nowym sklepie internetowym Lecha Poznań.

- Wysyłka zamówień w ciągu 48h.
- Dostawa za darmo i zestaw upominków w prezencie dla zamówień powyżej 200 zł.
- Masz 30 dni na zwrot bez podania powodu.

Zamów już dziś