Lech Poznań

Kontakt

  • STS z Lechem na kolejne sezony

    STS przedłużył umowę sponsorską z Lechem Poznań. Największy legalny bukmacher w Polsce będzie w dalszym ciągu sponsorem strategicznym Kolejorza, a logotyp firmy pozostanie na przedzie koszulki poznańskiego zespołu.

  • Lech - Jaga: bilety już w sprzedaży

    Startujemy z najważniejszą fazą sezonu. Za tydzień w niedzielę Lech Poznań podejmie Jagiellonię Białystok. Spotkanie rozpocznie się o 15:30. Nie przegap okazji do wsparcia Kolejorza w walce. Musimy być razem na Bułgarskiej!

  • Jest nas coraz więcej

    Nikt w T- Mobile Ekstraklasie nie ma tak świetnych kibiców jak Kolejorz! Sezon zasadniczy zakończyliśmy ze średnią 18 123 osób - zdecydowanie najwyższą w lidze. Dzięki za wsparcie i niech na decydujących meczach będzie nas jeszcze więcej!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji