Lech Poznań

Kontakt

  • Lech w fazie grupowej Ligi Europy

    Lech Poznań po pięciu latach przerwy ponownie zagra w fazie grupowej Ligi Europy. Kolejorz w meczu rewanżowym pokonał Videoton FC 1:0 po bramce Tomasza Kędziory. Kolejnych rywali w pucharowych zmaganiach mistrz Polski pozna w jutrzejszym losowaniu.

  • Sen o lokomotywie się spełnia

    Wymarzona, blisko 60-letnia lokomotywa przyjechała prosto z Wolsztyna. Obiekt, który stanie pod INEA Stadionem, to symbol kolejowych tradycji klubu. Ma przypominać o wartościach Kolejorza: sile, niezłomności i determinacji.

  • Lech - Podbeskidzie: informacje o biletach

    Rywal bez ligowej wygranej w tym sezonie będzie pierwszym, który stawi się przy Bułgarskiej po przerwie reprezentacyjnej. Podbeskidzie minione rozgrywki zakończyło na 13. miejscu, a latem przeszło prawdziwe przemeblowanie składu...

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji