Lech Poznań

Kontakt

reha
  • 5 dowodów na to, że karnet się opłaca

    Trwa sprzedaż karnetów. Do wyboru otrzymujesz dwie oferty: karnet Wiosna 15 lub Wiosna + Runda Finałowa. W każdym pakiecie znajdują się m.in. mecze Lech - Śląsk, czy Lech - Legia. Karnet to jednak nie tylko gwarantowany wstęp...

  • Rozruch na początek

    Krótko po 18 ekipa poznańskiego Lecha zameldowała się hotelu Papillon Ayscha w Belek. Niemal tradycyjnie czasu na aklimatyzację nie było dużo. Kilkanaście minut po przyjeździe rozpoczął się pierwszy trening na zgrupowania w Turcji.

  • Trwa sprzedaż karnetów wiosennych

    W pakiecie znajdują się między innymi mecze Lech - Legia, czy Lech - Śląsk, a także spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski. Do wyboru masz karnet Wiosna 15 lub Wiosna + Runda Finałowa. Pierwsze spotkanie z już 22 lutego!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji