Lech Poznań

Kontakt

  • Zapowiedź: Lech Poznań - Cracovia

    W 7. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań podejmie Cracovią. Spotkanie z Pasami będzie ostatnim, w którym drużynę Kolejorza poprowadzi tymczasowy trener Krzysztof Chrobak.

  • Skorża trenerem Lecha

    Nowym trenerem Lecha Poznań został Maciej Skorża. 42-letni szkoleniowiec związał się z Kolejorzem 3-letnim kontraktem.

  • Lech - Cracovia na koniec wakacji, bilety w sprzedaży

    Lech, Lech, Cracovia! Walka na boisku, przyjaźń na trybunach. Tak zapowiada się przy Bułgarskiej ostadni dzień sierpnia. Zarezerwuj swoje miejsce na ten mecz już dzisiaj!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji