Lech Poznań

Kontakt

sts
  • W niedzielę do Warszawy

    Piłkarze mistrza Polski w niedzielę wyjadą do Warszawy. Dzień przed finałem Pucharu Polski będą trenowali na Stadionie Narodowym. Zanim jednak to nastąpi czeka ich jeszcze sobotni trening przy Bułgarskiej.

  • Odbierz bilet na finał PP

    Wszystkie bilety na finał Pucharu Polski są gotowe do odbioru. Wejściówki na poniedziałkowe spotkanie dostępne są w kasach INEA Stadionu, sklepie TIFO oraz Car-Polu w Suchym Lesie. Koniecznie przynieś ze sobą dokument tożsamości lub jego kopię oraz wydrukowany voucher!

  • Finał PP: informacje dla zmotoryzowanych kibiców

    Około 500 miejsc parkingowych dla kibiców Lecha przeznaczył organizator finału Pucharu Polski. Wjazdówki można kupować przez internet. Zachęcamy więc zmotoryzowanych kibiców do pozostawienia swoich aut tuż przed PGE Narodowym.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

sklep.lechpoznan.pl

Sklep Lecha Poznań - Stacja Kolejorz

Mieści się na INEA Stadionie w Poznaniu pod trybuną IV im. Edmunda Białasa. W sklepie znajduje się bogaty asortyment pamiątek w barwach klubowych oraz wykonujemy personalizację koszulek i butów. Uwaga! W dni meczowe na INEA Stadionie, sklep jest otwarty minimum trzy godziny przed meczem oraz godzinę po jego zakończeniu. Na miejscu wykonujemy personalizację koszulek oraz butów!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10 – 19, sobota 10 – 15

Więcej informacji

Internetowy sklep Lecha Poznań

Łatwe i szybkie zakupy bez wychodzenia z domu w nowym sklepie internetowym Lecha Poznań.

- Wysyłka zamówień w ciągu 48h.
- Dostawa za darmo i zestaw upominków w prezencie dla zamówień powyżej 200 zł.
- Masz 30 dni na zwrot bez podania powodu.

Zamów już dziś