Lech Poznań

Kontakt

  • Studencki czwartek - dziś bilety i karnety za pół ceny

    Studiujesz? Nie przegap czwartku przy Bułgarskiej i 50% zniżki na Kolejorza. Rundę Finałową zaczynamy na INEA Stadionie już jutro, a Ty dzięki swojej legitymacji karnet na wszystkie cztery mecze kupisz dzisiaj już od 63 zł! Jeżeli wolisz pojedyncze bilety, tylko dzisiaj swoje miejsce na jutrzejszy mecz z Wisłą Kraków wybierzesz już od 25 zł.

  • Zapowiedź: Lech Poznań - Wisła Kraków

    Lech Poznań na inaugurację grupy mistrzowskiej podejmie Wisłę Kraków.

  • Lech - Wisła: trwa sprzedaż biletów

    Już w ten piątek wielkie emocje wracają na Bułgarską. Po świątecznej przerwie zmagania o mistrzostwski tytuł rozpoczniemy pojedynkiem z krakowską Wisłą 25 kwietnia o 20:30.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji