Lech Poznań

Kontakt

sts
  • Lech Cup na antenie LechTV

    Już w najbliższy weekend odbędzie się dziewiąta edycja turnieju Lech Cup. Wszystkie jej mecze będzie można zobaczyć w internecie na lech.tv, a wybrane spotkania okraszone komentarzem i realizacją na 3 kamery również w kanale liniowym LechTV na platformie INEA.

  • Wygoda i prostota, czyli nowa strona biletowa

    Zakup biletów na mecze Lecha Poznań jeszcze nigdy nie był tak wygodny. Wejdź na zupełnie nową stronę bilety.lechpoznan.pl i zdobądź wejściówkę na INEA Stadion w zaledwie kilku krokach. Od 25 listopada procedura jest znacznie prostsza. Sprawdź to koniecznie!

  • Świąteczna pomoc dla kresów. Ruszamy z wielką akcją

    Zbliża się jeden z najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych okresów roku w Polsce. Dla wielu osób to jednak czas trudny, co często wynika z ich sytuacji materialnej.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Sklep Lecha Poznań - Stacja Kolejorz

Mieści się na INEA Stadionie w Poznaniu pod trybuną IV im. Edmunda Białasa. W sklepie znajduje się bogaty asortyment pamiątek w barwach klubowych oraz wykonujemy personalizację koszulek i butów. Uwaga! W dni meczowe na INEA Stadionie, sklep jest otwarty minimum trzy godziny przed meczem oraz godzinę po jego zakończeniu. Na miejscu wykonujemy personalizację koszulek oraz butów!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10 – 19, sobota 10 – 15

Więcej informacji

Internetowy sklep Lecha Poznań

Łatwe i szybkie zakupy bez wychodzenia z domu w nowym sklepie internetowym Lecha Poznań.

- Wysyłka zamówień w ciągu 48h.
- Dostawa za darmo i zestaw upominków w prezencie dla zamówień powyżej 200 zł.
- Masz 30 dni na zwrot bez podania powodu.

Zamów już dziś