Lech Poznań

Kontakt

  • Lech - Pogoń informacje o biletach

    Już za 3 dni przedostatni mecz na INEA Stadionie. W drodze po mistrzostwo Kolejorz podejmie Pogoń Szczecin i stanie na ostatniej prostej do zakończenia sezonu.

  • Zaproś dwie osoby i odbierz darmowy bilet na kolejny mecz

    Kibicu! Pamiętaj, że akcja #CzteryDychyLecha nadal twa. Zaproś dwie osoby na najbliższy mecz z Pogonią Szczecin, a spotkanie poznaniaków z Białą Gwiazdą obejrzysz z trybun INEA Stadionu za darmo! Również dla karnetowiczów przygotowaliśmy specjalne zniżki. Zacznij działać już teraz!

  • 'Zagrajmy razem' - Dzień Dziecka na INEA Stadionie

    Co najmniej 10 tys. dzieci i opiekunów odwiedzi w sobotę INEA Stadion podczas imprezy "Zagrajmy razem". Dowiedzą się co powinien jeść mały sportowiec, jak trenować by być w formie oraz jak dopingiem sprawić, by drużyna zawsze wygrywała.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji