Lech Poznań

Kontakt

sts
  • Kolejne wzmocnienia sponsorskie Kolejorza

    Liga za pasem, pierwsza drużyna gotowa do rozgrywek, wszyscy zacierają już ręce z myślą o niedzieli, a klub zbroi się we współpracę z kolejnymi sponsorami lub przedłużając umowy na nowy okres.

  • Młodzi zgłoszeni do ekstraklasy

    Adam Makuchowski, Mateusz Lis i Robert Gumny zostali zgłoszeni do rozgrywek ekstraklasy. Młodzi piłkarze Kolejorza wybrali też numery, z którymi będą występować na ligowych boiskach.

  • Kadra zespołu jest zamknięta

    Trzech piłkarzy w zimowym oknie transferowym sprowadził Lech Poznań. - Zawsze dokonując zakupów liczymy, że jesteśmy mocniejsi. Taki jest nasz cel. Nie chcę mówić, że jest super, ale boisko wszystko zweryfikuje - mówi wiceprezes Kolejorza Piotr Rutkowski.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

sklep.lechpoznan.pl

Sklep Lecha Poznań - Stacja Kolejorz

Mieści się na INEA Stadionie w Poznaniu pod trybuną IV im. Edmunda Białasa. W sklepie znajduje się bogaty asortyment pamiątek w barwach klubowych oraz wykonujemy personalizację koszulek i butów. Uwaga! W dni meczowe na INEA Stadionie, sklep jest otwarty minimum trzy godziny przed meczem oraz godzinę po jego zakończeniu. Na miejscu wykonujemy personalizację koszulek oraz butów!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10 – 19, sobota 10 – 15

Więcej informacji

Internetowy sklep Lecha Poznań

Łatwe i szybkie zakupy bez wychodzenia z domu w nowym sklepie internetowym Lecha Poznań.

- Wysyłka zamówień w ciągu 48h.
- Dostawa za darmo i zestaw upominków w prezencie dla zamówień powyżej 200 zł.
- Masz 30 dni na zwrot bez podania powodu.

Zamów już dziś