Lech Poznań

Kontakt

  • Czas na puchar

    Po piątkowych emocjach w T-Mobile Ekstraklasie, nadszedł czas na powrót do rywalizacji o Puchar Polski. We wtorek podopieczni Macieja Skorży zmierzą się na wyjeździe ze Zniczem Pruszków.

  • Cracovia - Lech 0:0

    Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Cracovii z Lechem Poznań. Obie drużyny nieustępliwie walczyły o trzy oczka, ale ostatecznie podzieliły się punktami.

  • Kup bilety na mecz z Jagiellonią i Legią

    Trwa sprzedaż wejściówek na mecze Lech - Jagiellonia i Lech - Legia. W ciągu 2 tygodni Kolejorz podejmie rewelację sezonu zajmującą fotel wicelidera i odwiecznego rywala utrzymującego pierwsze miejsce w tabeli 12. kolejki.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji