2017-04-24 13:00 Lilianna Szymczak , fot. Marcin Rajczak

Twój Kolejorz. Ponownie wyraź swoją opinię o Lechu

W poniedziałek udostępniona została ankieta skierowana do kibiców Lecha Poznań. Wspólnie z firmą Sport Analytics chcemy poznać opinie fanów Kolejorza na temat funkcjonowania poszczególnych sfer Klubu.

Ankieta "Twój Kolejorz. Wyraź swoją opinię o Lechu" po raz drugi została przygotowana we współpracy z niezależną firmą zajmującą się badaniem rynku w branży sportowej (Sport Analytics) i po konsultacjach z kibicami. W naszym badaniu pytamy o bardzo wiele kwestii związanych z kibicowaniem Kolejorzowi. To m.in. oferta biletowa, częstotliwość przychodzenia na mecze, świadomość akcji organizowanych przez Klub, czy choćby ocena asortymentu oferowanego w klubowym sklepie.

Badanie zostanie przeprowadzone na reprezentatywnej próbie kibiców Klubu. Dobór próby: warstwowo-proporcjonalny. Jednostką analizy będziecie Wy, kibice, a kwotami w przedmiotowym badaniu będą płeć i wiek. Ankieta zawiera 50 pytań, ale jeśli kibic z różnych przyczyn przerwie odpowiadanie, będzie mógł do niej wrócić.

- Badanie jest powtórzeniem ankiety, którą zaproponowaliśmy kibicom w kwietniu zeszłego roku. Ankieta ta da nam możliwość porównania, jak zmieniło się postrzeganie poszczególnych sfer funkcjonowania klubu w przeciągu ostatnich 12 miesięcy - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań. - Najważniejszy dla nas jest komfort i ten komfort kibica będziemy starali się ponownie zmierzyć. Chcemy, by ankieta była czytelna dla każdego fana Kolejorza - dodaje.

Sport Analytics po zakończeniu badania dostarczy ogólne podsumowanie ankiety do Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań, które zostanie też opublikowane na stronie internetowej Klubu jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2017/18. W ramach podziękowania za czas poświęcony naszej ankiecie, spośród wszystkich uczestników rozlosowane zostanie piętnaście nagród rzeczowych: pięć sezonowych karnetów oraz dziesięć voucherów o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach klubowych. Losowanie odbędzie się po zakończeniu zbierania danych.

Ankietę znajdziesz tutaj >>> Ankieta aktywna będzie do czwartku, 27 kwietnia do godziny 22:00. Zapraszamy do udziału i już bardzo dziękujemy za Twój głos!

Następne mecze

Sobota 28.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze
Sobota 05.05 godz.20:30
Wisła Płock
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij